29.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Вибір професії — друге народження людини

 Image00002

Оксана ЧУЙКО, директор Вишгородської районної філії Київського обласного центру зайнятості

Наше майбутнє визначається задовго до останнього шкільного дзвінка: радимося з батьками, вчителями, знайомими, друзями, вивчаємо довідники, намагаємося дізнатися якомога більше про майбутню професію… Адже від того, наскільки правильно ти обереш свій життєвий шлях, залежить твоє місце у суспільстві.

Хтось хоче знайти роботу, яка дала б можливість реалізувати себе як творчу особистість, професіонала, дехто мріє про великі статки, інші бачать свою місію в служінні на користь суспільству. Всі мрії мають право на існування. Але потрібно усвідомити: аби мрії збувалися, слід працювати над їх втіленням. Гарантія успішності полягає в реалізації задуманого.

Гра КВК «Обери майбутнє» — це ще один крок в допомозі молоді пізнати світ професій та в майбутньому здійснити правильний вибір.

26 жовтня Вишгородська районна філія Київського обласного центру зайнятості спільно з відділом освіти ВРДА провела у Вишгородському районному центрі художньої творчості «Дивосвіт» профорієнтаційну гру КВК «Обери майбутнє». Змагалися між собою шість команд:

— «Вікторі» (Вишгородська спеціалізована школа «Сузір’я»);

— «Тимчасово безробітні» (Вишгородська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1);

— «Трудові резерви» (НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» ЗОШ І ст.);

— «Варенік» (Опорний загальноосвітній навчальний заклад — Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст.);

— «Full Haus» (Опорний загальноосвітній навчальний заклад — Жукинська ЗОШ І-ІІІ ст.)

— «Успіх» (Лютізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.)

Заінтригувала своїми жартами та зацікавила своєю виконавською майстерністю команда «Трудові резерви», яка стала переможцем. За підсумками роботи члени журі віддали ІІ місце команді «Успіх», ІІІ місце — команді «Тимчасово безробітні». Інші команди стали номінантами «За артистизм», «За творчий підхід та оригінальність», «За підтримку українських традицій».

Image00001

Image00003

Image00004

Image00005

Image00006

Image00007