06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Вишгородські спортсменки — кращі на Київщині

gand

Іван КАРПИНА, заступник директора КДЮСШ ВРДА
ФОТО — Євген ЗЕМЛЯНИЙ, спеціально для «Вишгорода»

У Сквирі відбувся чемпіонат Київської області з гандболу на призи клубу «Стрімкий м’яч» серед дівчат 2006 року нар. Окрім господарів, змагалися команди з Рокитного, Вишгорода, Броварів, Миронівки.

Наші дівчата в підгрупі впевнено переграли своїх однолітків з Броварів (15-7) та Миронівки (12-3) і потрапили до фіналу, де зустрілися з непоступливими господарями. Та наших дівчат уже було не зупинити — юні вишгородські гандболістки без особливих зусиль впевнено перемогли команду зі Сквири з рахунком 15-7 і стали кращою командою Київської області.

Для вихованок досвідченого тренера Євгена Земляного — Катерини Макаренко, Анастасії Оберемок, Анастасія Распопіної, Анни Іванченко, Вікторії Курятник, Вікторії Комісаренко, Жанни Казакової, Ксенії Пільгун, Олександри Троненко, Лізи Чудновської — ці змагання були відбірковими для участі в чемпіонаті України, який відбудеться в м. Харкові 01-06.11.2018 р. Тримаймо кулачки за наших дівчат, аби вони вибороли право на участь у фіналі!

До речі, розпочато черговий набір юнаків та дівчат 2006-08 р. р. нар. до відділення гандболу районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Конт. тел: 098-261-56-21 (заслужений тренер України Євген Миколайович Земляний).