31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про приписку громадян 2002 р. нар. до призовної дільниці

prizov

Микола ПРИБОРА, військовий комісар Вишгородського

районного військового комісаріату, полковник

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25.03.1992 р. № 2232-XII, розпорядження голови Вишгородської районної державної адміністрації від 23.07.2018 р. № 321 «Про організацію та проведення в районі приписки громадян України 2002 року народження до призовної дільниці у січні-березні 2019 р.» із 10 січня по 31 березня 2019 р. оголошується приписка до призовної дільниці Вишгородського району Київської області громадян України 2002 року народження.

Усі громадяни України, які народились з 1 січня по 31 грудня 2002 р. включно та постійно або тимчасово проживають на території Вишгородського району, а також громадяни України старшого призовного віку, які не були приписані раніше, зобов’язані прибути за адресою: м. Вишгород, вул. Ю. Кургузова, 5 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни України, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

За Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити громадян України, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового

комісаріату.

Контроль за виконанням наказу покладено на заступника військового комісара-начальника відділення комплектування Вишгородського районного військового комісаріату майора С. А.Тригуба.