26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Початок опалювального сезону у Вишгородському районі під загрозою зриву – Київоблгаз

gaz

Прес-служба «Київоблгазу»

У Білоцерківському, Броварському, Києво-Святошинському, Вишгородському та Васильківському районах опалювальний сезон може не розпочатись вчасно через відсутність газу для потреб теплокомуненерго (NRT). Про це йдеться у листі компанії «Київоблгаз» на адресу НАК «Нафтогаз України», опублікованому в Facebook у пятницю, 12 жовтня.

Критична ситуація, що склалася в результаті невиконання компанією НАК «Нафтогаз України» спеціальних обов‘язків, може привести до зриву опалювального сезону. «Киїоблвгаз» попередив, що за відсутності формування «Нафтогазом» ресурсу природного газу для підприємств ТКЕ «Київоблгаз» не матиме можливості розподіляти цим підприємствам газ, оскільки його споживання з газорозподільної системи в таких умовах буде несанкціонованим. Таким чином, підприємства ТКЕ на території Київської області залишаться без газопостачання, що загрожує зривом початку опалювального сезону.

Для своєчасного початку опалювального сезону «Київоблгаз» просить голову Київської ОДА Олександра Горгана, голову Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг Оксану Кривенко та голову Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва ініціювати звернення до Кабміну, щоб отримати інформацію про споживачів, яким Нафтогаз не забезпечив необхідні обсяги газу.

Також «Київоблгаз» надав список підприємств, які ризикують залишитися без газу. У нього входять, зокрема, підприємства ТКЕ в Білоцерківському, Броварському, Києво-Святошинському, Вишгородському та Васильківському районах.

У свою чергу, «Київоблгаз» повідомляє, що протягом останніх шести місяців вжив усіх необхідних заходів для забезпечення безперебійного газопостачання споживачів і в разі виконання Нафтогазом спеціальних обов’язків постачальника готовий і далі здійснювати розподіл газу.

Від редакції

У «Вишгородтепломережі» ситуацію не коментують за відсутністю підтверджених фактів. І запевняють, що роблять усе від них залежне, аби опалювальний сезон розпочався вчасно.

Вартість газу зростає (уряд стверджує, що «за порадою» МВФ), верхівка «Нафтогазу» клопочеться про підвищення зарплат та отримує захмарні премії. А різні політичні сили піаряться на «газовій темі». Все, як кажуть, стабільно. От тільки, чи потрібна нам така стабільність. Висновки робіть самі.