28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

З Днем народження, рідна школо!!!

 Image00005

ВСШ «Сузір”я” (текст і фото)

Шкільні роки — час становлення людини. Саме школа є тим середовищем, де діти пізнають дружбу, перше кохання, переживають перемоги та розчарування.

12 жовтня 2018 року символічно напередодні шанобливих державницьких свят наша школа святкує 30-річний ювілей!
У яскравому сонячному вбранні зустрічала іменинниця-ювілярка своїх гостей. А їх було багато
Привітати школу зі святом прийшли учні, випускники різних років, ветерани- працівники й заклади-партнери, батьки та друзі нашого закладу й ті, хто опікується школою, – Вишгородська районна державна адміністрація, Вишгородська районна рада, відділ освіти Вишгородської райдержадміністрації, районна організація профспілки освітян, Державний вищий навчальний заклад “Університет менеджменту освіти” НАПН України, опорною базою якого для впровадження сучасних освітніх інноваційних технологій є Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”, делегація партнерів із Словаччини від Університету Матея Бела , які завітали до нашого району в рамках обговорення співпраці у сфері розвитку освіти та інші гості.

Атмосфера радості, тепла, гордості, шани і поваги – ось які почуття наповнювалу залу Центру дитячої творчості “Дивосвіт” (кінотеатр “Мир”).
Ніщо так не зігріває погляд, як діти…..і наше свято розпочали саме діти! Учні старших класів Черненко Богдан, Полоса Анна, Чиж Софія, Ларютенко Владислав у ролі ведучих показали, що вони достойно можуть вести концерт такого рівня. Аліна Валентинівна Власенко, чудова талановита співачка, “завела” публіку в залі вже з першого акорду музики! Запальні таночки колективів “Вишеград” (керівник Анастасія Побідаш), “Клерико” (керівник Ольга Пінчук), “Love-dance” (керівники Віталій та Альона Сіменчуки), “Step by Step” (керівник Катерина Шкільна), пісні наших учнів нікого не залишили байдужими.
Теплі слова привітань прозвучали з уст голови Вишгородської районної дердавної адміністрації Вячеслава Савенка, який разом із першим заступником Олексієм Данчиним від імені райдержадміністрації, районної ради вручили подяку педагогічному колективу за сумлінну працю, а також сертифікат на отримання мультимедійного комплексу.
Зі словами вдячності та побажаннями успіхів і процвітання до педагогічного, учнівського колективів, до батьківської громадськості звернулась заступник голови Вишгородської райдержадміністрації Тетяна Волотовська, директор нашої школи 2016-2018 р.р. Тетяна Павлівна зі щемом у серці подякувала колективу за роботу, за терпіння, за вогники, які вони запалюють своєю любов’ю у серцях наших дітей. Разом з подарунками Тетяна Павлівна побажала усім присутнім гостям свята та іменинниці благополуччя!
Поринули у спогади разом зі словами привітання від попередніх директорів Анатолія Івановича Черняхівського та Світлани Миколаївни Лозицької, які також побажали навчальному закладу процвітання.
Наша школа завжди відкриває свої двері перед добрими людьми, друзями. От і в цей трепетний день її прийшли привітати і директори Вишгородської спеціальної школи “Надія” Володимир Дука, Лютізького ЗЗСО –Олексій Гайденко, Старопетрівського ЗЗСО – Людмила Лушпей, Лебедівького ЗЗСО – Світлана Андріанова. 
Привітати і відзначити діяльність усього навчального закладу висловила бажання і директор Навчально-наукового інституту менеджменту і психології НАПН України доктор наук з державного управління, професор Олена Алейнікова, яка відзначила роботу як окремих педагогів і нагородила Грамотою ректора Миколи Кириченка, так і весь педагогічний колектив за вагомий внесок у розвиток галузі освіти району. 
Приєдналися до привітань і наші гості із Словаччини, Бєата Косова, професор словацького університету яка подякувала за гостинність зустрічі, за працю, в яку вкладаються педагоги та побажала миру нашій Україні та висловила надію на позитивний розвиток міжнародних партнерських стосунків.
До ювілярки звернувся з теплими словами привітання і побажання великих здобутків у сфері навчання та виховання підростаючого покоління голова районної профспілкової організації освітян Віктор Михайлович Кійко.
Дзвінкі веселі і ліричні лунали пісні у виконанні наших учнів Юлії Доброхотової, Ар’яни Олумі-Додоран, Ступака Максима, Вікторії Гонтаренко (бандуристка).
Під час заходу демонструвалась презентація про школу від народження і до сьогодення. Також чимало наших учнів, випускників знаходяться за межами нашої країни, але рідну школу привітати не забули, і надіслали свої відеопоздоровлення.
Також онлайн-привітання надіслали і наші німецькі друзі з міста Айхенау, куди кожного літа від’їжджають наші учні в рамках обміну учнями.
А креативні педагоги подарували школі знову свій флешмобовий таночок. 
Сценарій заходу підготувала креативна команда педагогів на чолі із заступником з виховної роботи Таморою Павлівною Павлусенко. А долучився до заходу КОЖЕН працівник нашої школи.
Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я” дякує усім, хто долучився до організації святкового дійства, дякує усім за привітання, за мотиваційні побажання!

Image00001

Image00002

Image00003

Image00004

Image00006

Image00007

Image00008