30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Головне — нікого не залишити без уваги

dop1

Влас. інф.

Минулого вівторка у приміщенні ради ветеранів міста (вул. Б. Хмельницького, 7) зібралися старші будинків, багатодітні мами, ветерани. Йшлося про соціальну підтримку незахищених категорій вишгородців. Нею опікується Благодійний фонд «Святої Ольги» під керівництвом Володимира Малишева. Тож він і зупинився на найважливіших завданнях фонду та його волонтерів, підбив підсумки зробленого.
«Маємо пам’ятати, що благодійність – це прояв співчуття до ближнього та дієва допомога, – зазначив В. Малишев. – І саме волонтери, старші по будинках, які найближчі до мешканців, мають знати, кому з них ця допомога найнеобхідніша. Головне – охопити якнайбільше людей, нікого не залишити без уваги.
За останні два місяці, завдяки спільній роботі з вами, допомогу у вигляді продуктів, вітамінів та одягу отримали дві тисячі родин міста. Це потребує немалих коштів. І Благодійний фонд має такі можливості завдяки підтримці народного депутата Ярослава Москаленка та Вишгородського міського голови Олексія Момота, для якого підтримка незахищених категорій вишгородців – завжди у пріоритеті. Завдяки їм і надалі здійснюватиметься благодійна діяльність.
Зі свого боку, як радник міського голови я також доноситиму до нього найнагальніші потреби містян».

dop2

Допомагатимемо людям і надалі

Беручи до уваги соціальну масштабність цієї акції, редакція газети звернулась до міського голови Олексія Момота поділитися своїм баченням благодійного процесу.
— Олексію Вікторовичу, як з’явилася ідея організувати допомогу незаможним вишгородцям?
— На особистих прийомах я кожного разу звертаю увагу на кричущі факти бідності незахищених категорій нашого населення. Міська рада надає людям матеріальну допомогу, але цього замало. Тому і виникла ідея разом із благодійним фондом «Святої Ольги» вручати продуктові набори. Нам дуже допомагає продуктами київський благодійний фонд «ФУД БЕНК». Вони надають йогурти, тістечка, печиво та багато іншого. Привозили навіть кавуни. Пам’ятаю, одна бабуся зі сльозами на очах сказала, що п’ять пляшечок йогурту з батоном їй вистачить прогодуватися п’ять днів. Ось до яких злиднів довели людей.
Я вдячний, що до цієї акції долучився народний депутат Ярослав Москаленко. Благодійну допомогу ми будемо надавати й надалі. У кожній нашій багатоповерхівці є старші будинків, які регулюють черговість тощо. Якщо з тих чи інших причин когось із пенсіонерів, багатодітних, одиноких матерів залишили поза увагою, будь ласка, звертайтеся до старших будинків та фонду «Святої Ольги». Ніхто без уваги не залишиться.