29.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Обирай найкращий проект до 1 жовтня

roz4

Тетяна БРАЖНІКОВА, голова номінаційного комітету

Громадський бюджет Вишгорода — це платформа реалізації ідей для покращення нашого міста, у рамках якої будь-хто з жителів міста може подавати свої проекти, брати участь у конкурсі, перемагати в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують за бюджетні кошти.
Цьогоріч до голосування представлені наступні проекти:

ДИСКОТЕКА ПІД ВІДКРИТИМ
НЕБОМ «MOON LIGHT»
Проект направлений на організацію дозвілля, зокрема молоді, та надасть можливість частково вирішити питання активного відпочинку. На даний час у Вишгороді багато дитячих майданчиків, є дискотека для людей похилого віку, а молоді ввечері нема де провести вільний час.
Період, час: червень-серпень, щоп’ятниці та щосуботи, 19:00-23:00.
Місце проведення: Набережна Київського водосховища.
Орієнтовна загальна вартість: 75 000 гривень 00 коп.

roz1

ВИГУЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНИЙ
МАЙДАНЧИК ДЛЯ СОБАК
DOG FRIENDLY UPTOWN
У місті багато домашніх собак, проте відсутні спеціалізовані обладнані майданчики. Створення такого простору дозволить об’єднати власників собак для обміну інформацією та досвідом, проводити заняття з кінологами, зняти соціальне напруження з цього питання.
Майданчик знаходиться в глибині лісу, що обмежує прямий контакт з іншими людьми, не учасниками процесу. На земельній ділянці вже покладено фундамент.
Облаштування майданчика не передбачає видалення зелених насаджень. Роботи з облаштування передбачатимуть лише покос трави та встановлення елементів для вигулу, а також декілька собачих вбиралень (за необхідності).
Місце розміщення: м. Вишгород, вул. Ю. Кургузова, ліс праворуч від стадіону школи «Сузір’я».
Орієнтовна загальна вартість: 50 000 гривень 00 коп.

СКЕЛЕДРОМ 
Проект передбачає споруду-скеледром під відкритим небом, що забезпечить активне дозвілля дітей та розвиток і популяризацію активного відпочинку. Створення скеледрому доповнить функціональність та активний відпочинок на запропонованих локаціях. Висота майданчика буде безпечною для занять навіть без інструктора.
Місце розміщення: Сквер «Галявина казок»
Орієнтовна загальна вартість: 130 000 гривень 00 коп.

roz2

СКУЛЬПТУРНА ЕКСПОЗИЦІЯ
«ВИШГОРОД — СПІРАЛЬ ЧАСУ» 
Скульптура являє собою спіралевидний конус. На спіралі розміщено характерні для нашого міста образи. Вінчає скульптуру стилізована фігура княгині Ольги. Послідовність викладу деталей образів характеризує плинність часу й повернення до історичних джерел. Для мешканців міста експозиція нестиме інформаційне та історико-культурне значення. Проект спрямований на популяризацію історії міста та підвищення його туристичної привабливості.
Місце розміщення: Набережна Київського водосховища.
Орієнтовна загальна вартість: 75 000 гривень 00 коп.

ТВОРЧІ СЕЗОННІ ВЕЧОРИ
«ТАЛАНТ ПОЗА ЧАСОМ». 
Творчі зустрічі аматорів, творчих людей поважного віку передбачаються раз на квартал (зимові, весняні, літні та осінні зустрічі) з метою реалізації творчих здібностей та сприяння духовному розвитку особистості. Проект дозволить виявити таланти та творчі здібності серед вишгородців поважного віку і створити якнайкращі умови для задоволення потреб у самовираженні для суспільного визнання й поваги з боку оточуючих і формування нових інтересів у людей поважного віку.
Зустрічі передбачають – виступи різножанрових колективів: вокал (соло, дуети, ансамблі тощо), художнє читання, хореографія, спорт, гра на музичних інструментах, майстер-класи «Умілі ручки» та інше.
Потреби: приміщення, апаратура (музичний супровід), інформаційна і технічна підтримка, ведучий, сценарій, заохочувальні призи.
Місце проведення: Приміщення комунального закладу «Джерело» (актова зала).
Орієнтовна загальна вартість: 75 000 гривень 00 коп.

roz3
***
Дякуємо всім авторам (Скоростецькому О.П., Михайленку О.М., Ткаченко О.В., Єрмоленко І.В., Степановій М.С., Сторожук І.О., Кулаковій В.В., Ростовському О.В., Орленко Г.О., Рябцевій І.В., Поліщук Г.Б., Шульзі А.С., Сенченко В.А., Альохіній О.О.) та всім активним учасникам!
На жаль, не всі проекти дійшли до голосування через неповне оформлення або поданням таких, що є поза компетенцією міської ради. Проте авторів відхилених проектів буде запрошено на робочу експертну зустріч для обговорення можливих інших варіантів реалізації їхніх ідей!
***
Докладніше ознайомитись із проектами та ПРОГОЛОСУВАТИ за них можна до 1-го жовтня: в електронному вигляді — на офіційному сайті міської ради (на платформі «Розумне місто»), та в паперовому вигляді — у каб. 24 (перший поверх) та каб. 66 (третій поверх) адмінбудинку за адресою: м. Вишгород, пл. Т. Шевченка, 1. Додаткова інформація — за тел: (04596) 26-566; (04596) 54-203.
При собі необхідно мати паспорт. На бланках для голосування громадяни України, які належать до територіальної громади міста Вишгорода, досягли 16 років і отримали паспорт громадянина України, можуть вибрати з-поміж виставлених на голосування завдань 1 (одну) пропозицію (проект) щодо поточних видатків та 1 (одну) пропозицію (проект) щодо капітальних видатків.
ГОЛОСУЙТЕ! ЗРОБИМО НАШЕ МІСТО КРАЩИМ РАЗОМ!