28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Казки голуба Урра»

Urra

Влас. інф.
ФОТО — архів ВРЦРБ, спеціально для «Вишгорода»

Нині батьки не завжди читають дітям казки. Дехто вважає це непотрібним. Інші — заклопотані, у них бракує часу. Проте психологи запевняють: казки потрібні, щоб формувати y дитини певні уявлення про добро і зло, почуття справедливості, сміливості та навіть патріотизму. Казки допомагають дитині творчо розвиватися, мислити та аналізувати.
Вишгородська районна бібліотека для дітей спільно з учнями 2-Б та 2-Г класів Вишгородської ЗОШ № 1 та вчителями Оленою Мельник і Наталією Іванцовою провела зустріч з Тетяною-Таїною Братченко, яка представила діткам свою книжечку «Казки голуба Урра», що містить багато незвичайних і захоплюючих історій про малят і звірят.
Учні 2-Б класу виступили з поетичною композицією «Казкова орбіта», яку підготували працівники бібліотеки. Діти із задоволенням слухали авторку, яка прочитала для них одну зі своїх казок, представлених у книзі.
На згадку про зустріч письменниця подарувала книжки з автографом у класні бібліотечки, а діти їй на знак подяки за цікаву розповідь – яскраві осінні квіти.