28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Шановні освітяни, школярі та студенти Київщини!

gorgan2

gorganВід щирого серця вітаю вас з Днем знань!

1 вересня – це не просто початок осені на календарі. Для багатьох учнів, їхніх батьків, а також для педагогів – це справжнє урочисте свято, що стало символом нових ініціатив та прагненням до розвитку.

Цьогоріч старт навчального року є особливим для кожного з нас, народжується нова сторінка українського освітнього простору європейського зразка. Сьогодні одна з найбільш очікуваних реформ, на яку громадяни чекали понад чверть століття, дає почин                Новій Українській Школі.

Надзвичайно важливим 1 вересня 2018 року є для першокласників, адже запроваджується масштабна реформа освіти та відкриваються двері в Європейський освітній простір.

Дорогі першокласники, учні та студенти, бажаю вам наполегливості та наснаги до навчання. Реалізуйте свій потенціал, ставте перед собою високі цілі, розвивайте свій інтелект, ростіть гідними людьми і ніколи не зупиняйтеся на шляху до знань, щоб у майбутньому інвестувати їх на благо Київщини, на благо рідної України.      

Шановні освітяни Київщини! Висловлюю найщиріші слова вдячності за вашу самовіддану працю, за виховання свідомих громадян, справжніх патріотів нашої держави, за доброту та мудрість, які ви вселяєте в душі дітей. Сьогодні коли суспільство динамічно розвивається нам потрібно іти в ногу із часом, забезпечувати інноваційний розвиток підростаючому поколінню, формувати їх цінності, розвивати креативність та творче мислення. Бажаю вам неймовірної терплячості та міцного здоров’я, щоб і надалі щедро ділитися своїми знаннями з дітьми та навчити їх правильно використовувати відповідно до загальнолюдських цінностей в умовах сучасної України і світу.

Нехай це свято додасть кожному впевненості у власних силах, будьте цілеспрямованими та наполегливими у досягненні поставленої мети.

Успіхів вам у навчанні та праці!

З повагою Голова Київської обласної

державної адміністрації                                                               Олександр Горган