28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Добре працюємо – добре відпочиваємо

yak1

Валентина ЯКОВЕНКО
ФОТО – архів «Водограю», спеціально для «Вишгорода»

Заклад оздоровлення та відпочинку «Курортне об›єднання «Сонячний берег», що в смт Сергіївці на узбережжі Чорного моря, цього літа уже втретє став острівцем літньої радості для дітей Вишгородського муніципального оркестру-студії «Водограй» та колективів студії.
Вони наполегливо працювали протягом навчального року, своїми виступами прикрашали міські заходи, брали участь і перемагали у фестивалях і конкурсах. Тож відпочинок був цілком заслужений. І про це стовідсотково подбала Вишгородська міська рада, мер Олексій Момот (батьки оплатили лише транспорт).

Мешкали діти зі своїми керівниками та супроводжуючими медпрацівниками у п’ятиповерховому корпусі, в кімнатах із усіма зручностями, які цього року переважно поновлені, модернізовані. Харчувалися п’ять разів на день: у щоденному раціоні – різні страви, зелень, овочі, фрукти, соки, йогурти, солодощі. «Що не з’їдали у їдальні – брали з собою на пляж, і воно за мить щезало, – каже керівник «Водограю» Наталія Тищенко. – А до моря ми переважно ходили двічі на день, аби діти сповна насолодилися сонечком і оздоровились у цілющій морській воді. Навіть, коли сонце ховалося за хмари, все одно дихали морським бризом, грали у рухливі ігри, готувалися до конкурсів. Проходили місточком через лиман (близько кілометра), аби побачити чудові краєвиди та безліч невтомних чайок, які чатують на здобич.
Окрім нас, тут були колективи із Києва, Чернігова, Черкас, Василькова – гімнасти, каратисти, музиканти. Вони приєднувалися до наших дітлахів – разом плавали, каталися на хвилях. А коли Васильківський оркестр вийшов на сцену з виступом, то наші вирішили, що наступного разу теж інструменти із собою візьмуть».
Кожен день на «Сонячному березі» готував сюрпризи – нові розваги, конкурси (водограйці перемогли у вокальному – «Голос Алабами та «Міні-міс», а також вибороли звання «Супервожатий»). А коли трішки дощило чи море штормило – проводили дозвілля у дитячому казковому містечку.
Не помітили, як і збігло 14 днів! Час повертатись додому. На прощання адміністрація «КО «Сонячний берег», вдячна чемним юним вишгородцям, подарувала керівникам групи – Наталії Тищенко та Олені Могиль і медпрацівникам – Тетяні Мітасовій та Наталії Момот футболки з логотипом курортного об’єднання. Таку ж на знак подяки передали і мерові нашого міста (НА ФОТО).
«Гуртом, коли є взаємне розуміння, – добре і відпочивати, і працювати, – каже Наталія Тищенко. – Наші діти – справді найкращі! Слухняні, виховані, дисципліновані. І, щойно повернувшись із відпочинку, з новими силами відразу взялися до роботи. Адже хочемо порадувати своїми виступами вишгородців і гостей у День Незалежності України, у свято 45-річчя району та у День нашого славного міста — 8 вересня».
Засмаглі, щасливі, ще більш здружені юні музиканти, їхні батьки і керівники колективів щиро вдячні міській раді та міському голові за чудовий відпочинок.

yak2