30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Із вересня — на ринок «Набережний»: по продукти і настрій

mod1

Володимир ТКАЧ

Давно підмічено, що ринки — це місце зосередження особливої міської культури. З їх різноманіттям, продавцями, які знають свій товар, як себе, і, головне, неповторним духом людського спілкування. Супермаркети цієї аури позбавлені. Недарма кажуть, що відвідати ринок — це як заглянути у душу міста, як відкрити двері у світ запахів і смаків.
Так уже трапилося, що у Вишгороді не стало місця гастрономічних і соціальних зустрічей — ринку. Але з часом життя засвідчило, що такий об’єкт у місті має неодмінно бути.
І ось у вересні гостинно відкриє двері новий ринок «Набережний», розташований по вул. Набережній, 2-в. Його торгівельна площа — понад 1 000 квадратних метрів. Ринок працюватиме з 08:00 до 21:00. Торгівельні площі ринку дадуть нашому місту близько 200 нових робочих місць. Принагідно варто сказати, що тут будуть реалізовуватися як продуктові, так і промислові товари, а це, погодьтеся, зручно для покупців. Пішов купувати помідори, заодно придбав ще й прищіпки для білизни, кришки для консервації, те, про що забуваєш у щоденній суєті.
Та найголовніша відмінність ринку «Небережний» – у наявності соціальних торгівельних місць. Це чималий торгівельний ряд, в якому безплатно, без містового внеску, люди зможуть продавати овочі і фрукти, вирощені власноруч на присадибній ділянці або дачі. Наприклад, у когось на дачі вродив рясний урожай огірків. Замаринували, засолили, наїлись салатів, а їх — іще пара ящиків. Куди дівати? Везти на ринок «Оболонь»? А проїзд до Києва, а сплата за містове? Як кажуть, шкурка вичинки не варта. Відтепер ці овочево-фруктові залишки можна буде реалізувати на ринку «Набережний». І копійка в кишеню, і людям добре.
Введення в експлуатацію нового торговельного об’єкту з вищезгаданими соціальними бонусами має покласти край несанкціонованій торгівлі, особливо у районі АТБ. І це, безумовно, позитивно позначиться на прибиранні і благоустрої прилеглої території.
Ринок «Набережний» привабливий для продавців і покупців ще й тим, що розташований на жвавій магістралі з під’їздами і стоянками. Поряд — автобусні зупинки у кількох напрямках, пішохідні доріжки до навколишніх житлових масивів.
Мине зовсім небагато часу з дня відкриття ринку – і це місце неодмінно стане об’єктом не лише закупівлі кращих свіжих і якісних продуктів, а й дружелюбної довірливої атмосфери. Хіба ж не приємно щось смачне купувати або просто походити поміж прилавків і загубитися серед розмаїття квітів, фруктів та овочів, срібла живої риби. Мікс форм і ароматів, які змішуються у гомоні ринку, — це враження на цілий день. Тож зачекаємо вересня — і на ринок «Набережний»: по покупки і настрій!

mod2