28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Image00001

Влас. інф.
ФОТО – соцмережі

“В ігровій формі навчати малечу Правил дорожнього руху та безпечного поводження у громадських місцях – наш обов’язок! Їхня безпека найцінніша!” – так вважають поліцейські відділу ювенальної превенції Вишгородського відділення ГУ Національної поліції у Київській області, тому й вийшли минулої суботи зі своєю “амуніцією” на центральну площу міста, де зазвичай найбільше мам із дітьми проводять дозвілля.

Поліцейські не лише пояснювали правила руху на проїжджій частині та допомагали малечі вивчити дорожні знаки, але й надавали дітям можливість спробувати себе у ролі велосипедиста або виконати функції регулювальника. І все було наближеним до дійсності (застосовували дорожню розмітку, “вмикали” світлофор, одягали спецжилети), хіба що в мініатюрі й під пильним керівництвом працівників у формі.

Таке практичне навчання має позитивний результат. Важливо також, що діти запам’ятовують: бути уважним і пильним – дуже важливо для кожного учасника дорожнього руху.

Тим часом поліція охорони демонструвала свої засоби. Підлітки й дорослі могли спробувати на собі вагу бронежилета, потримати в руках зброю.

Image00002

Image00003

Image00004

Image00005