28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Укрпошта»: плюс одне відділення

Image00005

Влас. інф.
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

«Укрпошта» розширює свою мережу по всій Україні. Є гарна новина і для вишгородців. 18 липня у місті на вул. Н. Шолуденка, 6-в відкрили ще одне відділення «Укрпошти», де можна скористатись широким спектром послуг. Рішення про його відкриття було обумовлене реальною потребою клієнтів. Варто відзначити збільшення кількості віконець обслуговування та яскравий сучасний дизайн.
На відкриття відділення завітали в. о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський та директор Київської міської дирекції ПАТ «Укрпошта» Валентин Олещенко. Разом із працівниками пошти вони урочисто перерізали стрічку.
«Для того, щоб вийти на новий рівень, потрібно налагодити мікроекономіку. На сьогоднішній день вона ще не ідеальна. Але порівняно з 2016 роком, коли збиток Київської дирекції становив 11 млн грн, а в області показники були ще гірші, ми ростемо і розвиваємося. Зараз об’єднали Київ та Київську область, і у 2018 році чистий прибуток Київської дирекції склав 294 млн грн.
Об’єм, з яким ми працюватимемо, — це 10 тисяч посилок у день. У той же час, для нас головніша якість, а не кількість відділень «Укрпошти». Плануємо відкрити близько 30 нових відділень, значна частина яких буде у Київській області, — зазначив директор Київської міської дирекції ПАТ «Укрпошта» Валентин Олещенко. — Ми прагнемо бути ближчими і для мешканців нових житлових мікрорайонів Києва та міст-супутників. Плануємо реконструювати у Вишгороді наявне відділення».
Час роботи є зручним для відвідувачів — відділення працюють 6 днів на тиждень без обідньої перерви: з 08:00 до 21:00 у будні дні та в суботу з 10:00 до 17:00, неділя — вихідний.

Image00001

Image00002

Image00003

Image00004