24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

SMARAGD FEST Яскраве родинне свято

Image00004

Роман БУКОВСЬКИЙ,
депутат Київської обласної ради, голова БО «Благодійний фонд Романа Буковського»
ФОТО – архів фонду

Для кожної людини родинні цінності — найголовніші — це наша сила, захист і надія. Адже ми по-справжньому щасливі лише в сім’ї, серед рідних і друзів, коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода.
Команда фонду охоче долучилася до ярмарку-фестивалю «Smaragd Fest» з нагоди Дня родини в Україні. Це надзвичайно світле свято для кожного з нас. Адже чудово мати свій надійний тил, де тебе завжди зрозуміють і підтримають.
Ми з радістю відгукнулись і долучились до ініціативи молодої родини Катерини Гетьман, яка згуртувала учасників, спонсорів, організаторів. Я приємно вражений рівнем підготовки наших чарівних майстринь, які здивували яскравими творчими доробками, різноплановими майстер-класами. А під час проведення фестивалю окрім сімейних розваг, квестів для малечі, різноманітних майстер-класів, яскравого шоу аніматорів головною метою спільно з Благодійним фондом «Таблеточки» став збір коштів для онкохворих діточок.
Окремі слова вдячності мега-профі лекторам, зокрема лікарям Центру сімейної стоматології Максима Макаренка «іStomatolog».
Мої враження від фестивалю перевершили сподівання. Разом ми провели незабутній час і змогли подарувати діткам шанс на життя. Люди отримали позитивні емоції й понесли їх у свої родини. Впевнений, це лише початок. Команда фонду і надалі братиме активну участь у подібних заходах.

Image00001

Image00002

Image00003