21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Наші в Болгарії: чотири перемоги і гран-прі

Image00001

Софія МЕЛЬНИК
ФОТО — архів «Клерико»

Літо, сонце, море, танці! Вишгородський танцювальний колектив «Клерико» вдало поєднав літній відпочинок із змаганнями. На березі Чорного моря у місті Албена (Болгарія), де відбувся 4-ий Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірки Албени», юні таланти демонстрували креативну творчість, заполонивши серця організаторів та журі артистичністю та неординарністю танцювальних композицій. І це не дивно, адже учасники колективу наполегливо тренувались щодня, відпрацьовували кожний хореографічний елемент, щоб не залишити конкурентам жодного шансу на перемогу.

За звання кращих на фестивалі боролось понад 30 колективів, серед яких дві групи колективу «Клерико» загальною кількістю 65 дітей віком від 9 до 14 років. На чолі зі своїми керівниками Ольгою Пінчук та Аліною Кульбабою вишгородські таланти феєрично показали себе на змаганнях у Болгарії і вибороли перші місця у номінаціях «естрадний танець» та «естрадно-спортивний танець» (категорії 8-10 років), номінаціях «естрадний танець» і «танцювальне шоу» (вікової категорії 11-13 років). Та на цьому нагороди не закінчились! Вишгородський танцювальний колектив отримав найвищу народу фестивалю-конкурсу «Зірки Албени» — гран-прі! Організатори зізнались, що рішення прийняли одноголосно і чекатимуть «Клерико» на інших міжнародних фестивалях за кордоном, «… щоб показати за межами України такий талановитий скарб!».
Діти та їх хореографи ледь стримували сльози радості за свою перемогу. А приємною нагородою за нелегку працю стали відпочинок на морі, відвідування аква-парку, дискотеки, цікаві ігри з аніматорами у веселій компанії, що залишаться у пам’яті дітвори надовго. За цю чудову можливість показати свій талант і відпочити на берегах Чорного моря та постійну фінансову підтримку колектив «Клерико» дякує Вишгородській міській раді, ТОВ «КЕН-ПАК» (Україна) та батькам учасників колективу.
Після вдалого виступу вихованці «Клерико» повні сил та натхнення для подальшої роботи над новими проектами. Ми танцюємо для вас!

Image00002

Image00003