У «Квінт-А» — бронза

Image00001

Віктор КУХАРЧУК
ФОТО – архів команди

24 червня у найкоротшу та найхолоднішу літню ніч естафетна команда «КВІНТ-А» (м. Вишгород) у складі: Володимир Філіпович, Роман Радченко, Владислав Мазунін, Андрій Ляшенко та Віктор Кухарчук уже вчетверте взяла участь у командному забігу нічного марафон-фесту на романтичній набережній Київського моря у місті Вишгороді, який організувала GONKA.

Видовищне та безкомпромісне бігове змагання серед 16-ти команд знову стало успішним для досвідченої команди «КВІНТ-А».
Перше місце у марафонській естафеті з результатом 3 години 41 секунда виборола амбіційна студентська команда UNIT Factory, яка в минулому році була другою. Другою нині фінішувала команда X-Lifestyle (3 години 4 хвилини 38 секунд). Наша команда «КВІНТ-А» (стартовий номер 506) фінішувала з часом 3 години 9 хвилин 52 секунди — повторила минулорічний результат, знову посівши третє призове місце.