28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Поділись теплом душі

teplo

Людмила БОЛДИРЕВА,
за дорученням колективу ансамблю ліричної пісні
ФОТО – автор

Нещодавно колектив ансамблю ліричної пісні, який діє при Вишгородській міській громадській організації спілки офіцерів, з благодійним концертом відвідав шпиталь для бійців АТО в Ірпені.

Ансамбль, створений Зінаїдою Ступак рік тому, об’єднав небайдужих людей із нестаріючою душею, неспокійною вдачею, закоханих у мелодію рідного краю.
Хоча історія колективу тільки почалася, він уже побував із концертом-реквіємом у селі Пилява Вишгородського району, виступив на святі Покрови у Музеї гончарства Вишгородського історико-культурного заповідника, неодноразово радував ветеранів міста.
А концерт перед бійцями реабілітаційного центру був хвилюючим і для виконавців, і для слухачів. Нікого не залишила байдужим пісня «Сину, ангелу мій» у виконанні Тамари Ходоровської, пісні у виконанні Валентини Карчевської та Георгія Васильєва.
Лікуються і проходять реабілітацію у шпиталі бійці з різних куточків України. І не до кожного рідні навідуються. Але знати, що ти потрібен, і отримати маленький презент – завжди приємно. Тож сувеніри від Товариства Червоного Хреста і солодощі, які придбали небайдужі дівчата за власний кошт, були дуже доречними.
Особливий сюрприз підготував шестирічний Льоня Ващук. Він дізнався, що бабуся виступатиме перед бійцями і написав листа солдату на ім’я Леонід. Таких у залі виявилося двоє. Бійці були дуже зворушені, бо в заклеєному конверті, окрім листа, був дитячий малюнок і чотири монетки по 50 коп…
Командир військової частини відзначив наш ансамбль почесною грамотою за проведення благодійного концерту для бійців АТО, які знаходяться на лікуванні, для офіцерів шпиталю та членів їх сімей, за професійну майстерність, сприяння росту національної свідомості та любові до української культури.
Колектив планує і надалі відвідувати з благодійними концертами шпиталі Київської області. Тож усім небайдужим пропонуємо долучатись до нашої доброї справи. Наш контактний телефон: /063/376-86-5.
А охочим надати матеріальну допомогу, на яку будуть закуплені товари першої необхідності для бійців, надаємо реквізити: р/р 5168757326687797 в ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 305299, ЕДРПОУ 14360570. Також можна допомогти речами, солодощами.
Щиро дякуємо меру Вишгорода Олексію Момоту за наданий транспорт, за те, що дослухається до потреб ветеранів і намагається їх вирішити. Недарма ж кажуть: роби добро, воно повернеться сторицею.