09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про надання пільг зі сплати земельного податку у 2019 році

ВИШГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок перша сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

03 липня 2018 року № 41/8

Про надання пільг зі сплати земельного податку у 2019 році

З метою створення умов для ефективної реалізації повноважень органу місцевого самоврядування територіальної громади міста в галузі земельних відносин, створення належних умов для розвитку підприємницької діяльності суб`єктам господарювання, керуючись Земельним кодексом України, ст. ст.12.4, 30, 282, 284 Податковим кодексом України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада ВИРІШИЛА:

1. Звільнити в 2019 році від сплати земельного податку комунальні підприємства, установи, організації на території Вишгородської міської ради.
2. Звільнити в 2019 році від сплати земельного податку державні підприємства, установи, організації на території Вишгородської міської ради, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету.
3. Звільнити в 2019 році від сплати земельного податку державні підприємства, установи, організації на території Вишгородської міської ради, які частково утримуються за рахунок коштів державного бюджету та здійснюють основний вид господарської діяльності з допоміжного обслуговування водного транспорту (КВЕД 52.22).
4. Звільнити в 2019 році від сплати земельного податку об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи, обслуговуючі кооперативи, приватні житлово-експлуатаційні організації – пропорційно належній частці використання під житло.
5. Виконавчому комітету Вишгородської міської ради забезпечити направлення
копії цього рішення Вишгородській ОДПІ ГУ ДФС Київської області.

Міський голова О. Момот