28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про встановлення єдиного податку в м. Вишгороді на 2019 рік

ВИШГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок перша сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

03 липня 2018 року № 41/7

Про встановлення єдиного податку в м. Вишгороді на 2019 рік

Відповідно до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI із змінами і доповненнями, керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити єдиний податок на території м. Вишгорода.
2. Ставки єдиного податку встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі-мінімальна заробітна плата).
3. Встановити ставки єдиного податку:
Фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:
– для першої групи платників єдиного податку – 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати;
– для другої групи платників єдиного податку – 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.
4. Ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої – другої групи (фізичні особи – підприємці) у розмірі 15 відсотків у випадках, визначених Податковим кодексом України.
5. Ставки єдиного податку для суб’єктів господарювання, які не зазначені в п.п. 3, 4 встановлюється відповідно до п.п. 293.3-293.9 ст. 293 Податкового кодексу України.
6. База та об’єкт оподаткування, податковий період та інші обов’язкові елементи єдиного податку визначаються згідно із главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України.
7. Ведення обліку, складання і подання звітності відбувається відповідно до норм Податкового кодексу України.
8. Відповідальність за порушення податкового законодавства встановлюється відповідно до норм Податкового кодексу України та інших нормативних документів.
9. Всі питання не врегульовані цим рішенням регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та інших діючих нормативно-правових актів.
10. Виконавчому комітету Вишгородської міської ради забезпечити направлення копії цього рішення Вишгородській ОДПІ ГУ ДФС Київської області та забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації.
11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісії з питань планування та формування бюджету м. Вишгорода.

Міський голова О. Момот