28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Коралі» заспівали у Бельгії

kor

Влас. інф.
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Наприкінці квітня Вишгородський міський хор «Коралі» взяв участь у 66-му Європейському молодіжному музичному фестивалі у місті Неерпелт (Бельгія). Поїздка стала можливою завдяки підтримці Вишгородського міського голови Олексія Момота та депутата Київської обласної ради Романа Буковського.
Основна мета Фестивалю — єднання молодих людей із різних країн через єдину мову, зрозумілу для всіх і кожного, — Музику!
Серед 23-ох країн світу наші «Коралі» отримали II Премію. Під час 15-хвилиного виступу вони виконали 13 українських пісень та обов’язковий твір нідерландською мовою.
«Повна зала глядачів була у захваті від виступу — нам довго аплодував зал і вже згодом дівчат схвально вітали на вулицях міста під час параду», — ділиться враженнями батько однієї з учасниць хору — Костянтин.
«Журі дуже хвалили нас і надали цінні поради щодо подальшого розвитку хору», — розповіла його сьогоднішній керівник Оксана Твердушко. Вона змінила на цій посаді засновницю «Коралів» — пані Лесю Потіцьку, яка керувала хором понад 20 років була творчим натхненником, керівником і хормейстром. Пані Леся надихнула своїх вихованців і на цьогорічну поїздку до Бельгії. І вони з гідністю реалізували цей останній в її житті великий творчий задум. Леся Потіцька залишила цей світ менше року тому, але хористи завжди з вдячністю пам’ятатимуть її…
Радістю своєї перемоги «Коралі» прийшли поділитися з міським головою Олексієм Момотом (НА ФОТО).