30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про скликання чергової ХХХІХ сесії Вишгородської міської ради VIІ скликання

 Розпорядження від 04 травня 2018 року № 47

Керуючись ч. 4, ч. 10 ст. 46, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати ХХХІХ сесію Вишгородської міської ради VІІ скликання:
1. Призначити пленарне засідання 24 травня 2018 року о 10:00 у залі засідань адмінбудинку, пл. Шевченка, 1, з наступним порядком денним: 

1. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 22.12.2018 р. № 33/1 «Про затвердження міських програм розвитку на 2018 рік».
2. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 22.12.2017 р. № 33/2 «Про Вишгородський міський бюджет на 2018 рік».
3. Про затвердження звіту про виконання Вишгородського міського бюджету за 3 місяці 2018 року.
4. Про передачу книг закладам освіти м. Вишгорода.
5. Про внесення змін до рішення № 35/3 від 30 січня 2018 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату виконавчого комітету Вишгородської міської ради VІІ скликання».
6. Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України і міністрів, Верховної Ради України і народних депутатів України, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім’ї в Україні.
7. Про звернення до Прем’єр-Міністра України, голови Верховної Ради України, народних депутатів України щодо запобігання знищенню екстреної медичної допомоги, збільшення оплати праці працівників системи екстреної медичної допомоги, збільшення медичної субвенції Державного бюджету України на 2018 рік».
8. Про затвердження програми підтримки та стимулювання створення ефективних об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Вишгороді на 2018 рік.
9. Про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність територіальної громади м. Вишгорода квартири № 116 у будинку № 2-д по пр-ту Т. Шевченка у м. Вишгороді.
10. Про затвердження змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для провадження підприємницької діяльності у м. Вишгороді.
11. Про внесення змін до Детального плану території, що розташована по вул. Шолуденка в м. Вишгород Київської області.
12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність територіальній громаді м. Вишгорода.
13. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою ПРАТ «Вишгородсільрибгосп» та передачі її в оренду.
14. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «УНІВЕРСАЛБУДСЕРВІС № 3».
15. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради № 23/19 від 25.04.2017 року.
16. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради № 28/21 від 30.08.2017 року.
17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Будпром».
18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Завод будівельних матеріалів і конструкцій».
19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ЕВРО-ПОРТ».
20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Обслуговуючому кооперативу «гаражно-будівельному кооперативу «Військовик».
21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гаражно-будівельному кооперативу «Металевий».
22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Верхочубу В.С.
23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гриценко В.Є.
24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Плотко Н.П., Перехресту В.В, Кривоносу О.А.).
25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Гелею М.М., Єрмоленку Є.В., Єрмоленко І.В., Тимошенку О. М., Маруні Р.А., Хижняку Г.М., Джурі М.М., Пономаренку М.І., Заливадному С.С., Рибасу А.Є., Коваленко Ю.М., Ціроціянцу О.В., Пасічку М.І., Симончуку П.М., Остапко Л.Ю., Рудоману Ю.О., Скотському Ю.М., Міненку О.В., Дяченко С.О., Оратовському А.С., Чигрин Н.В., Нікітіну В.Г.)
26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Іванченку В.Я., Красоті О.К., Майсеєнку С.В.).
27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Коваленко Т.М., Мельнику Є.П.).
28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Марченку В.Ф., Ананченку В.А., Міщенко А.В., Крижанівській А.Ю., Степанченко С.Г.).
29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Аврамчуку С.М., Голюку М.В., Дмитрієнку О.М., Зеленій І.В., Несіну О.В., Донченко М.В., Семенову В.П., Пироженку В.А.).
30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам (Кубрицькому В.Л., Лябаху М.І.).
31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лєвашовій-Полосі Л.А.
32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Котляровій І.Ю.
33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Крутушкіній А.Г.
34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Купріян О.І.
35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лісогору В.Ю.
36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Морозовій Т.В.
37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Онуфрієву М.А., Гончаруку В.В., Бабичу В.В., Оржаховському В.В.).
38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Оржаховському В.В.
39. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Оржаховському В.В.
40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Чеботаєву В.В. Смілянцю А.Ю., Чорному С. В.).
41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чемерису О.А.
42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років гр. Хоптинець С.А.
43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шпаку С.Ю.
44. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шпаку С.Ю.
45. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ярмоленко Н.І.
46. Про затвердження проекту із землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕКТРОННІ ІННОВАЦІЇ».
47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Автушку О.І.
48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабичу Б.М.
49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Буряку Т.М.
50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність гр. Буренку Л.А. та гр. Руденок О.М.
51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дмитренку В.О.
52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зеленій О.В.
53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Озтекін О.О.
54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нехворовській В.М.
55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Овсієнку М.М.
56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Овакімян А.С.
57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Онопрієнку А.В.
58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Козаренко Г.В.
59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кузьменку О.І.
60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянку у власність гр. Ковальчуку В.П.
61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Підлісному В.М.
62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Романчук Н.В.
63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рудоль Г.М.
64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Римарєвій А.О.
65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сидорчуку П.Г.
66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стефанівському В.С.
67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ціроціянцу О.М.
68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Шкляр Т.С, Симоненковій В.М.).
69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шереметі А.М.
70. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Дім і Сад».
71. Про внесення змін до рішення Вишгородськоїміської ради від 22.12.2017 р. № 33/2 «Про Вишгородський міський бюджет на 2018 рік» (перевиконання дохідної частини).
2.Рекомендувати головам постійних комісій Вишгородської міської ради скликати засідання постійних комісій для вивчення, попереднього розгляду питань порядку денного та надання висновків по них.
Міський голова О. МОМОТ