26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«ВІЗЕРУНОК» – на «ЗІРКАфест»

 Image00001

Інф. і фото “Дивосвіту”

У самому серці Києва – в Колонній залі Київської міської державної адміністрації – відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ» творчого проекту «ЗІРКАФЕСТ», у якому з успіхом взяли участь вихованці Зразкової вокальної студії «ВІЗЕРУНОК» (керівник Тетяна Литвин) Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

Конкурсантів оцінювало професійне і доволі прискіпливе журі – співаки, композитори, викладачі вокалу КНУКіМ та Інституту музики ім. Глієра.

У конкурсі взяли участь вокальні ансамблі з Києва, Борисполя, Броварів, Вишневого, Вишгорода. У номінації «Вокальні ансамблі» наша вокальна студія «Візерунок» отримала ГРАН-ПРІ.

Серед тридцяти п’яти солістів-конкурсантів вихованці студії «Візерунок» В’ячеслав Тарасюк та Івєтта Лютаєва здобули ПЕРШІ МІСЦЯ.

Цей проект – щасливий для наших «Візерунків» – за підтримки «Зіркафесту» вони двічі побували на фестивалях у Польщі, з яких привезли безліч вражень, відзнак і польські пісні, які тепер є у їхньому репертуарі.

Тож подальшого цікавого творчого життя тобі, «Візерунок»!

Пишаємося, так тримати!

Image00002