31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Перемоги «ПРОЛІСКА» на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Соняшник»

Image00001

22 квітня у Києві відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв «Соняшник».

Цей конкурс вже давно набув популярності в Україні та за її межами, тож у ньому завжди бере участь величезна кількість юних талантів. І цього разу свою майстерність демонстрували  понад п’ятдесят хореографічних колективів-конкурсантів, народних та зразкових колективів.

Вихованці студії хореографічних мініатюр «ПРОЛІСОК» Димерського відділення Центру творчості «Дивосвіт» (керівник Олександра Нетикша) – від найменших танцівників до старшої групи – також були учасниками цього міжнародного фестивалю.

У конкурсній програмі «Проліски» представили три танцювальних композиції.

Надзвичайно вдалим виявився прем’єрний номер «Матусі» – лірична композиція про вічну материнську любов, у якій танцюють найстарші досвідчені танцівниці і зовсім малюки – трирічні діти з підготовчої групи. Тож і дебют найменших «Пролісків», і прем’єра номеру були надзвичайно вдалими – найвища нагорода конкурсу  «ГРАН-ПРІ».

Привезли димерські танцівники ще дві перемоги – І МІСЦЯ у своїх вікових категоріях отримали композиції «Домовички» та «Shuffle danse».

До скарбнички найвищих нагород студії «Пролісок» додалися ще три – і це результат численних репетицій, творчої праці керівника та допомоги батьків. Всім завдячуємо та щиро вітаємо!

Image00002

Image00003