28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

“Водограй” – на “біс”

Image00009

Валентина ЯКОВЕНКО
ФОТО – архів “Водограю”

У відбірковому турі конкурсу серед вихованців музичних шкіл та закладів позашкільної освіти “Україна збирає таланти” (інструментальний жанр), що відбувся 24 березня у Києві, взяв участь Вишгородський міський дитячо-юнацький духовий оркестр-студія “Водограй” (керівник Наталія Тищенко), а також ансамбль сопілкарів “Artstrim” (керівник Олена Могиль) та ансамбль барабанщиць ” Drum station” (керівник Андрій Мороз).

З-поміж 40 учасників конкурсу “Водограй” виборов 2-ге місце, розділивши його з колективом із смт Білогородка Києво-Святошинського району. Наші оркестранти виконали два твори – “OB-LA-DI OB-LA-DA” Пола Маккартні та концертну п’єсу для чотирьох труб у супроводі оркестру “Прогулянка” Юрія Квятковського.

Юні музиканти, звісно, хвилювалися, але журі й глядачі їх прийняли надзвичайно тепло.

Колективи сопілкарів та барабанщиць отримали дипломи учасників конкурсу.

Як лауреат 2-ї премії “Водограй” був запрошений до участі у гала-концерті конкурсу “Україна збирає таланти”, що відбувся минулої суботи, 21 квітня. Наш оркестр на “біс” виконав твір, якому журі присудило 2-місце у відбірковому турі.

“На гала-концерт ми підготували два склади солістів, чим приємно здивували аудиторію, адже в другому складі виступали досить юні наші музиканти 8 – 12 років із високим рівнем виконання, – розповідає Наталія Тищенко. – Вони відповідально і наполегливо готувались до виступів, бо знають, що кожен учасник колективу – складова загального звучання. А воно має бути бездоганним.

Щиро дякую дітям за творчий потенціал і наполегливу працю, батькам – за підтримку і вболівання, а нашому міському голові Олексію Момоту – за наданий транспорт.

Завдяки великій кількості концертів діти стають більш дружними, відчувають плече одне одного. А нагородою їм за призове місце у конкурсі став сертифікат на відвідування розважального центру, де вони весело провели дозвілля. Для кожного знайшлася цікава розвага, також разом смачно пообідали”.

Попереду у “Водограю” ще кілька відповідальних виступів. Тому не час розслаблятись. Заняття і репетиції – за графіком.

Більше фото – див. на сайті газети

Image00001

Image00002

Image00003

Image00004

Image00005

Image00006

Image00007

Image00008

 

Image00010