29.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

 ZVD

Працівниками ДСНС Вишгородського району 27 березня проведено акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». У 37-ДПРЧ м. Вишгорода завітали школярі навчально-виховного комплексу «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» — ЗОШ І ступеня». Захід став для них цікавим наочним уроком, на якому вони ознайомилися із діяльністю пожежно-рятувальної служби і зрозуміли, якими важливими є правила безпеки життєдіяльності та заходи безпеки у повсякденному житті. Під час цієї акції дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про випадки пожеж на території міста та про причини їх виникнення.

Працівники пожежно-рятувальної служби акцентували увагу на важливості дотримання основних правил безпечної поведінки у побуті, розповіли учням, як правильно діяти у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів, щоб не трапилося непоправне. В ігровій формі рятувальники нагадали, як правильно викликати Службу порятунку, якщо сталося займання, наприклад, у квартирі.

Кожен бажаючий мав змогу спробувати себе у ролі справжнього пожежного, одягнувши спорядження рятувальників та працюючи з пожежним стволом.