04.08.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Тріумф команди «Вольт і Джоуль»!

korol

Микола КОРОЛЬ, голова Вишгородської районної федерації футболу

Завершився чемпіонат Вишгородського району з футзалу серед організацій, підприємств та виробничих установ, який розпочався ще в грудні 2017 року за участі 12 колективів.
Методом жеребкування команди були розподілені на дві групи, по шість у кожній. До фінальної частини дісталось чотири колективи, які склали дві півфінальні пари: «Вольт і Джоуль» — ФК «Вишгород» та ФК «Вахівка» — «Стар-Юнайтед».
Обидві гри виявились цікавими та напруженими. У першому півфіналі команда «Вольт і Джоуль», програючи по ходу матчу 2:0, проявила характер і таки вирвала перемогу з рахунком 5:3. В іншому – доля другої фінальної путівки вирішилась у серії післяматчевих пенальті. Більш влучними були гравці команди «Стар — Юнайтед».
Мабуть, «Вахівка» зламалась психологічно, а, може, просто не вистачило сил, бо в матчі за третє місце команда дуже легко поступилась ФК «Вишгород» – 5:1.
Фінал видався цікавим та непередбаченим. Емоції вирували, була боротьба, прикрі травми і вилучення. Арбітрам неодноразово доводилось заспокоювати гравців. Але вочевидь такими і повинні бути фінальні поєдинки – непоступливими та безкомпромісними. Незважаючи на те, що в команді «Вольт і Джоуль» були відсутні декілька ключових гравців, цей дружний колектив зумів перемогти. В потрібний час лідерські якості проявив молодий 21-річний гравець Артем Гриненко – саме декілька його влучних «пострілів» та бездоганна гра Євгена Стрижа на останньому рубежі й визначили долю матчу.
У підсумку — 3:1! І кубок переможця — в руках капітана команди «Вольт і Джоуль» Олександра Безмалого і тренера Олександра Слободянюка.
Щиро вітаємо цей дружній колектив із черговим успіхом та бажаємо подальших перемог.
Організатори турніру передбачили призи кращим гравцям та своєрідні призи наймолодшому (Владислав Слободянюк, «Вольт і Джоуль») та найстаршому (Валентин Булах, ФК «Вахівка») гравцям фіналу.
Кращі гравці турніру: Олег Іжаковський — ФК «Вишгород», Артем Гриненко — «Вольт і Джоуль», Тарас Карпушев — ФК «Вахівка», Юрій Дунаєвський — «Стар-Юнайтед».
Дякуємо всім учасникам цього цікавого та унікального турніру і запрошуємо всіх бажаючих на черговий турнір – чемпіонат Вишгородського району з футзалу, який розпочнеться 12.02.2018 р.