31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

“Книги друзів” – для радості і порятунку життя

6

“Вихователька, непрофесійна “поетка”. Люблю віршувати для малечі”, – каже про себе Олена Роговенко – вихователь дошкільного навчального закладу “Ластівка”. Але вишгородці знають її і як волонтера зі стажем. Адже третій рік поспіль кілька разів на тиждень Олена після роботи в дитсадочку поспішає до гурту однодумців, аби сплести чергову маскувальну сітку для наших бійців, провести акцію зі збору пластику на підтримку сімей атошників. Але цим волонтерська діяльність Олени не обмежується. Нещодавно дві “Книги друзів” з її віршиками та малюнками дітлахів Вишгорода і району – вихованців мистецької студії “Art-Kids” – побачили світ завдяки небайдужим людям і, зокрема, – підтримці Вишгородського міського голови Олексія Момота. Їх призначення – не лише подарувати радість маленьким читачам від чудової рими автора і творчості однолітків, а й підтримати дітей з особливими потребами, додати їм віри й оптимізму.

 На першій сторінці Олена зазначає, що це – подарунок від серця:

Цю книжку створили дорослі та діти

Для того, щоб світ наш любовю зігріти!

Серця поєднали вірші та малюнки –

Приємно робити такі подарунки!

Перший наклад видань (1000 прим.) був спрямований на допомогу онкохворим: кошти від їх реалізації переведено на Охмадит, частину – двом конкретним дітям.

“Намагаємось хоч трохи допомогти Галині Чух, Артему Ільченку, Артему Вівсянику з Вишгорода, які мають важкі діагнози і потребують тривалого лікування”, – каже Олена і показує чеки із сумами, вирученими і відправленими за два тижні продажу книжок. – Вишгородський танцювальний колектив”Клерико” на своєму благодійному заході виручив за книги 5000 грн і передав їх мамі Галинки Чух”.

“Книги друзів” можуть стати гарним подарунком дітям до Дня святого Миколая, свята Нового року, Різдва чи дня народження. А всі кошти від їх реалізації будуть спрямовані на благодійність. Вартість одного примірника – 50 гривень.

За довідками щодо придбання можна звертатись за тел: 098-398-81-27, Олена Роговенко.

Разом допоможемо здійснитись дитячим мріям – бути здоровими, жити!

5

7