27.11.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Центр реабілітації учасників АТО відкрито!

Image00001

Image00002

Image00003

Image00004

Трохим ІВАНОВ,
заступник Вишгородського міського голови

Згадуючи, як все починалось декілька років тому, навіть не віриться, що за цей час стільки зроблено. Здається, минуло декілька днів, а не років. Насправді ж, ідея про створення Центру реабілітації учасників АТО, який є дуже важливим для бійців, з’явилась два роки тому.
Спочатку група з декількох чоловік взялась допомагати військовим у маленькому приміщенні. Зранку до пізньої ночі збирали речі, медикаменти, продукти харчування та кошти на закупівлю всього необхідного для наших бійців. Кожного дня виконували колосальну роботу, ретельно збирали посилки, які відправляли на війну.
Згодом було створено благодійний фонд «З відкритим серцем у майбутнє», який очолила Ірина Шугайло. Зараз уже навіть не згадати, скільки поїздок було в найгарячіші точки, де знаходились наші захисники, не перерахувати кількості медикаментів, речей, продуктів харчування та коштів, які було для них зібрано. Проведено безліч благодійних ярмарок, концертів, збір продуктів у центрі міста…
Відкриття центру стало важливою подією для нас усіх. Тут за підтримки і допомоги спеціалістів учасники АТО матимуть можливість покращити здоров’я у найкомфортніших умовах. Для їхніх дітей облаштований куточок, де вони зможуть розважитись та відпочити.
Щиро дякую всім, хто доклав зусиль для реалізації цього проекту.