06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

На дахах тепер металопрофіль

 Image00007

Влас. інф.
ФОТО – Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Затяжні дощі та поривчастий вітер внесли певні корективи у благоустрій міста. Особливо багато роботи додалося нашим двірникам із рясним падолистом. Втім, планові роботи по Вишгороду тривають згідно з графіком. Які об’єкти сьогодні є пріоритетними, нам розповів міський голова Олексій МОМОТ:
— Нещодавно ми завершили упорядкування території, прилеглої до будинків №№ 1-а, 1-б на вул. Симоненка. Що тут було зроблено: упорядковано вхідні групи під’їздів, заасфальтовано дворик, парковку для машин. За сухої погоди завеземо на газон, клумбу чорнозем і засіємо травою. Також навколо будинків були зроблені мощення від дощу. Користуючись нагодою, хочу подякувати працівникам ТОВ «Житлошляхбуд» на чолі з Олексієм Білим за якісну реконструкцію території.

Розпочалися підготовчі роботи на будівництві нового дитячого садка по вул. Шкільній. Зараз майданчик очищають від сміття, кущів і дерев-самосівів, бульдозер планує територію від будівельні вагончики, встановлюється огорожа.
Триває і капітальний ремонт дахів на будинках №№ 5, 7 по вул. Симоненка. Це — незвична для міста реконструкція житла, бо ми міняємо старий шифер на металопрофіль. Новий матеріал набагато міцніший, легший і служитиме не одне десятиліття. Навіть з погляду естетики приємно глянути на такий дах.
Коли ми раніше упорядковували прибудинкову територію по вул. Симоненка, 4, то було прохання жителів – встановити невисоку металеву огорожу біля квітників. Зараз з’явилися кошти і ми встановлюємо обіцяну декоративну огорожу.
Також у рамках програми «Теплий під’їзд» замінено вікна на вул. Грушевського, 10.
Не припиняються роботи з видалення аварійних і сухих дерев по місту. Зрізані стовбури комунальники вивозять дещо пізніше, бо, як засвідчила практика, зараз є чимало бажаючих розпиляти їх на місці на дрова. Якщо є попит, то нехай люди забирають їх, а дрібне гілля ми вже самі вивеземо. Зазначу, що дуже багато дерев по місту заражені омелою, тому ми з нею боремося шляхом кронування. Цей процес теж є безперервним.
По благоустрою хочу ще додати упорядкування території навколо будинку № 6-а на вул. Набережній. Раніше ми реконструювали фасадну частину з боку РАГСу, а тепер, на прохання жителів, і титульний бік.
Ще до зими хочемо реконструювати десять найгірших місць для сміттєвих контейнерів. А навесні цей процес продовжимо.
На Галявині казок теж тривають роботи з реконструкції фонтану. Все, що можливо, ми виконаємо у цьому році. А завершимо на початку весни, щоб із теплом вже запустити фонтан. Це складний об’єкт, але він вартий захоплення і подиву. Гадаю, малечі і дорослим він буде до вподоби. Ось коротко те, що було зроблено у місті найближчим часом.

Image00001

Image00002

Image00003

Image00004

Image00005

Image00006

Image00008

Image00009

Image00010

Image00011

Image00012

Image00013

Image00014

Image00015

Image00016

Image00017