29.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Свято патріотизму і мужності

Image003

Анатолій МИСЬКО, головний суддя змагань,  адмірал-командор УК         

День захисника  України і День Українського козацтва відзначила вся країна згідно  норм  і  правил,  які  є   принагідними   до такої  дати  і   її  смислу.

Вже за багаторічною традицією  в школі «Сузіря» старшокласники  гідно відзначили  ці державні свята спортивними змаганнями.

 У президії – директор школи Тетяна Волотовська, адмірал-командор Українського козацтва Анатолій Мисько, отаман козачок-берегинь Вишгородської  управи,  капітан-командор  УК Лідія Мельникова, заступник директора школи Людмила Федоряченко. У залі – учасники змагань, уболівальники, глядачі, гості.

Учитель фізкультури Наталія Свінчак  оголошує  хвилиною мовчання віддати почесть і пам’ять  Євгену  Єрмакову, випускнику школи, який героїчно загинув на Сході, захищаючи Українську державу  від російської агресії…

Директор школи Тетяна Волотовська привітала присутніх з Днем захисника  України і з Днем Українського козацтва. Побажала успіхів у  роботі, навчанні  і доброго здоров’я. Головний суддя Анатолій Мисько – перемог збірним командам 10-их  і  11-х класів, адже ми всі є козацького роду, а  Українське козацтво – це самооборона  нації, і  дав старт. 

У програмі змагань:

– естафета з баскетбольними м’ячами – перемогла збірна 10 кл.;

– естафета «арка» – збірна 10 кл.;

– естафета з  кульками «пінг-понг» –  перемогла  команда 11-х класів;

 – пересування в чувалах – нічия;

–  підтягування у висі – перші місця поділили  Єгор Малик (20 разів), 11-А клас і Андрій Шостак (20 разів), 10 клас; Сергій Полоз– третє місце (19 разів), 11кл.

– одягання захисного костюма: перше місце – Сергій Полоз, 11 клас, друге –   

Владислав Чалій, 10 кл.

– конкурс капітанів команд виграв Андрій Шостак, 10 кл., другий – Єгор Малик;

– перетягування кодоли/швартова/ – бойовий рахунок 1:1.

У підсумку  загальна перемога – за збірною 11-х класів.

Спортивні номери супроводжувались художніми виступами. Так, перед початком змагань учні 5-Д класу виконали пісню про козаків. Далі школярки показували танцювально-гімнастичні вправи з повітряними шпагатами й іншими піруетами.

Переможці й призери змагань отримали дипломи та сувеніри від Вишгородського фізкультурно-спортивного товариства «Україна». А команди-учасниці – пироги.

Дуже цікавий захід, багато  творчих знахідок, висока активність учасників.

Не слід чекати на сонні вказівки  чиновників із Міносвіти – варто самодіяльно в загальній Програмі патріотичного виховання школярів проводити такі змагання в усіх школах.

Image001

Image002