28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Третій дошкільний будівельний об’єкт: крига скресла

sadik

Розмовляв Володимир ТКАЧ

Серед низки осінніх робіт із благоустрою міста, розвитку його інфраструктури помітною подією став початок будівництва двох нових корпусів у дитячих садках «Ластівка» і «Чебурашка». Втім, дошкільна тема знайшла своє продовження вже по вул. Шкільній. Саме там стартує будівництво нового дитячого садка. Про нього і наша розмова з міським головою О. В. МОМОТОМ:

— Олексію Вікторовичу, новий будівельний майданчик, гадаю, приємна звістка для нинішніх і майбутніх молодих мам.
— Нарешті після довгих погоджень у різних інстанціях крига скресла і на цьому об’єкті. Зараз будівельники ТОВ «Кремінь-1» заїздять на цей майданчик. Найближчим часом вони встановлять паркан, облаштують територію, завезуть вагончики, підведуть енергоживлення, тобто, розпочнуть звичні будівельні справи. Наше завдання — своєчасне фінансування і контроль за графіком робіт і їх якістю. Нагадаю, що замовником будівництва є КП «Координаційний центр з будівництва та земельних питань Вишгородської міської ради» (директор О. Є. Карлов).
— Які, власне, обсяги будуть виконані до кінця 2017 року?
— Згідно з договором, у нас є календарний графік виконання робіт по об’єкту. За ці місяці мають бути виконані підготовчі і частина загальнобудівельних робіт.
— Ви говорили, що новий дитсадок має увійти в експлуатацію наприкінці 2019 року.
— Так, але я дуже сподіваюся, що завдяки своєчасному фінансуванню ми зможемо прискорити цей процес на рік раніше.
Які ще поточні роботи з благоустрою тривають по місту?
— По-перше, ми відновили програму з теплозбереження, тобто, триває заміна вікон у під’їздах. Нещодавно їх замінили по вул. Дніпровській, 8 та Б. Хмельницького, 8. Наступні будинки — Грушевського, 8, 10, Симоненка, 8, 10, Кургузова, 2, Київська, 18, 20, Набережна, 22, пр-кт Шевченка, 5. Триває також ремонт дахів на вул. Симоненка, 3, 5, 7, Грушевського, 7. Вийшли на фінішну пряму із заміни поштових скриньок у під’їздах. Це — Кургузова, 3-а, Грушевського, 9.
— Олексію Вікторовичу, ще кілька слів щодо підготовки до зими. Що робиться в цьому напрямку?
— Закуповуємо пісок, сіль, готуємо техніку, тобто, все йде згідно з планами. З огляду на сильні вітри, продовжуємо видалення аварійних дерев згідно зі зверненнями громадян. Також відбувається ямковий поточний ремонт на центральних вулицях.
— Дощ не заважає?
— Сучасна бітумна мастика не потребує обов’язкової сухої погоди. Словом, якщо підсумувати, то авральних ситуацій немає. Все згідно з планом.