29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Нові майданчики для юних вишгородців

Image005

Кристина ЧОРНА, 
учениця НТУУ КПІ м. Вишгорода
ФОТО — автор, спеціально для «Вишгорода»

Минулої суботи на вул. Дніпровській урочисто відкрили новий дитячий майданчик та міні-футбольне поле. Тож тепер у дітей навколишніх будинків з’явилася можливість активно проводити дозвілля, граючись на гірках, каруселях і гойдалках, ганяючи м’яча.
Ще до початку заходу біля майданчиків зібралося багато мам із дітьми: хлопчаки вже грали у футбол, хтось куштував «футбольний» пиріг, а наймолодші були захоплені дитячою програмою. Дітей розважали двоє аніматорів в образах героїв дитячого мультфільму «Лего Ніндзяго».

«Подорож у місто Ніндзяго» супроводжували найрізноманітніші конкурси, в яких брали участь навіть матусі, — зарядка Фіксиків, прикрашання казкової ялинки (в якості ялинок були мами), подорож через лабіринт, занурювання в чарівні хвилі, перестрибування через «змію» та багато іншого. Найбільш активні отримували подарунки — прапорці, магніти із зображенням Вишгорода, значки та солодощі. Все це супроводжувалося веселою музикою та гарним настроєм.
Аніматори провели опитування серед малюків і батьків.
Оксана К., мама двох дітей:
— Все чудово! Я і мої діти дуже задоволені таким веселим дійством і тим, що тепер у дворі є майданчики для розваг і занять спортом.
Катерина Д.:
— Ми не з цих будинків, що поряд, але тепер будемо приходити сюди з сином часто. Тут затишно, повністю безпечно і є чим зайнятися моїй дитині.
Марина З.:
— Нам з донечкою тут дуже подобається. Їй весело грати з іншими дітьми, а мені цікаво за цим спостерігати. Віднині ми будемо тут частими гостями.
Захід тривав близько двох годин. Похмурий осінній день став значно яскравішим від радісних дитячих посмішок і веселого сміху.
Варто додати, що ці дитячі майданчики з’явилися завдяки ініціативі міського голови Олексія Момота, його заступника Ігоря Свистуна, депутата міської ради Олега Кучмія та завдяки будівельникам на чолі з Максимом Рублівським.

Image001

Image002

Image003

Image004

Image006

Image007

Image008

Image009

Image010

Image011

Image012

Image013

Image014

Image015

Image016

Image017

Image018

Image019

Image020

Image021

Image022