31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Успішний жовтень «Джерела»

Image003

Валентина ЯКОВЕНКО, методист ЦТ «Джерело»
ФОТО – архів «Джерела», спеціально для «Вишгорода»

На Міжнародному фестивалі-конкурсі «Талановиті діти України», що відбувся 22 жовтня в столичному Українському домі, старша група  колективу сучасного танцю “Pa de danse (керівник – Катерина Барладян) у напрямку “сучасна хореографія” з номером “Хвилю тримай” виборола 2-ге місце!

***

ІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «EMPIRE OF ARTS» став вдалим і для вихованців вокального ансамблю «Співаночка» Вишгородського міського центру творчості «Джерело» (керівник – Валентина Демочко).  У номінації «народний спів» першого місця не було, та серед ряду  сольних виступів вокалістів журі відзначило Софійку Лисенко – вона  лауреат 2-ї премії, і Марію Ярмоленко – дипломант конкурсу. 

ІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «EMPIRE OF ARTS» відбувся 13-16 жовтня 2017 р. в м. Трускавці Львівської області. До участі в ньому організатори запросили колективи і окремих виконавців віком від 3 до 35 років, які показали свої таланти у різних номінаціях. Оцінювало виступи міжнародне журі, зокрема, хореограф та співак Амадор Лопес, доктор мистецтвознавства, кандидат наук, арт-директор міжнародних фестивалів Zinaida Vari, меценат, продюсер Тимофій Нагорний, музикант Віктор Винник, вокалістка Ірина Цуканова та ін.

Джерельні дівчатка з педагогом та батьками вирушили на фестиваль потягом. «Але поїзка не стомила, – каже Валентина Демочко. – Адже все нам було цікаво. І виступами дівчаток я дуже задоволена. Думаю, на користь їм буде і вокальний майстер-клас від Ірини Цуканової, на який вони отримали сертифікати від журі. Адже методика цього відомого педагога – унікальна, оскільки об’єднує максимальну кількість музичних жанрів, а це дозволяє значно розширити вокальні межі».

Маша Ярмоленко отримала ще й сертифікат до «Ігроленду», а Марія Лисенко – на фотосесію у Львові.

Дівчатка котрий рік займаються у «Співаночці», і їхні виступи завжди є окрасою кожного джерельного концерту. Адже педагог Валентина Демочко, солістка «Академічного ансамблю прикордонних військ України», передає своїм вихованцям усе найкраще, чим має володіти артист. Окрім співу, це і вміння жваво рухатись, триматися на сцені та тримати контакт із глядачем, віддаючи свої емоції.

***

Вокальний колектив «Домісолька» (керівник Ганна Покровська) посів перше місце у номінації «вокал» на Міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник». І його солістка Марта Горбаченко також виборола перше місце.

Дев’ятирічна Марта своїм проникливим виконанням патріотичної пісні на слова Степана Галябарда «Я не хочу гратись у війну» розчулила весь зал. Слухаючи її, сльози котилися і по обличчях журі, педагога Ганни Покровської та й сама Марта не могла стриматись. Така вона, сила мистецтва, і така болюча тема подій, що тривають на Сході держави…

«Домісолька», її вокалісти Марта Горбаченко та Аня Маслюк, яка посіла 3-тє місце у конкурсі, відзначені Дипломами, керівник колективу Ганна Покровська – почесною грамотою.

«Міжнародний дитячий фестиваль проходив у Київській дитячій школі мистецтв ім. Стефана Турчака. І окрім високого рівня виступів учасників, а це були обдаровані діти, насправді вразила сама школа, – ділиться враженнями  Ганна Покровська. – Ми ознайомилися з одним із провідних дитячих навчальних закладів естетичного виховання України і Києва, де вирує творче художнє життя. Школа забезпечена музичними  інструментами, апаратурою, професійними кадрами, що сприяє високому рівню учбового і виховного процесу».

***

На ІV Міжнародному телевізійному дитячому фестивалі-конкурсі мистецтв «EURO MUSIC DANCE», який відбувся  7 жовтня у Києві, І місце посів дитячий драматичний театр «Експромт», юні актори якого  отримали спеціальні номінації за кращі чоловічі і жіночі ролі.

Виставу «Оповідання з привидами» високо оцінили і глядачі, і журі. Відтак, віддавши першість нашому «Експромту», його керівників – педагогів із театрального мистецтва Альону Петлярську та Наталію Філіпову відзначено Подяками департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської ОДА за високі досягнення у розвитку дитячої творчості, особистий професіоналізм і майстерність у підготовці талановитої молоді до участі у фестивалі.

Дипломи отримали лауреати премії театрального жанру за кращу чоловічу роль 1-го плану – Михайло Закуцький, 2-го плану – Анатолій Жданов та Андрій Таран, за кращу жіночу роль 1-го плану – Анастасія Руднева, 2-го – Ганна Шигимагіна.

Вітаємо юних джерелят з перемогами! Нових вам успіхів і досягнень!

Image001

Image002

Image004

Image005

Image006

Image007

Image008

Image009

Image010

Image011

Image012

Image013