31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Танцювальний колектив «Клерико»: Танцюй. Кохай. Співай. Живи!

Image016

Вікторія ШМИГОРА
ФОТО — архів танцювального колективу «Клерико»

Саме так у перекладі звучить назва щорічного престижного Міжнародного хореографічно-вокального конкурсу «Dance. Love. Sing. Live», в якому 21 жовтня Вишгородський танцювальний колектив «Клерико» виборов І місце у змішаній категорії (діти віком до 10 років) та кубок Григорія Чапкіса (голова журі).

У міні-виставі «Світ дитячих сновидінь» відкрилась чудова акторська гра шестидесяти дітей, наймолодшому з яких 4 роки.

«Конкурс відбувся на сцені Київського Університету ім. Б. Грінченка. Учасників багато і  в тому числі з закордону. Враження яскраві! Для наших малюків 3-4 рочків це був дебют, — розповідає керівник колективу «Клерико» Ольга Пінчук. — Діти отримали медалі і дипломи. Колектив — кубки, дипломи і сертифікат на участь у наступному конкурсі. Діти у захваті, хоча і довелося багато попрацювати. Кожен конкурс для нас – колосальний досвід. Всім бажаю вірити в себе, довіряти одне одному, і це обов’язково принесе задоволення, щастя і внутрішню гармонію».

Виступи конкурсантів оцінювало журі, до якого увійшли народні та заслужені артисти України, зірки естради, педагоги. А голова журі з хореографії народний артист України Григорій Чапкіс провів для колективів майстер-клас.

Image001

Image002

Image003

Image004

Image006

Image007

Image008

Image010

Image011

Image013

Image014

Image015

Image012

Image005

Image009