29.07.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Творіння сердець та рук не знає меж

Тамара КОРОП, 
вчитель-логопед ВРС ЗОШ «Надія»
ФОТО – архів школи, спеціально для «Вишгорода»

Напередодні свята освітян до нашої школи вкотре завітала родина Грецьких – Тетяна, Славко та їх чудовий синочок Тимофійко. І прийшли вони не з порожніми руками – принесли красивий дидактичний матеріал із фетру, пошитий у рамках благодійного проекту «Промінчик сонця» Закритого клубу «Шиємо розвивалки».
Ідейний наставник та куратор проекту – Олеся Юрлова з м. Єкатеринбурга. А майстрині, які знайшли час та величезне бажання допомогти, – Ірина Маркіна (м. Киштим), Олена Тюменєва (м. Москва), Тетяна Лєсних (м. Воронеж), Наталя Кирилова (м. Омськ), Прасков’я Лужецька (м. Ростов-на-Дону), Тетяна Губочова (м. Стерлітамак), Світлана Федько (м. Набережні Челни), Тетяна Грецька (м. Вишгород). Вони створюють красу, що змушує розкривати, зачаровувати та надихати світ дитини дивом, наповнювати позитивними емоціями, допомагає розвивати кожного учня з особливими освітніми потребами як у навчальній діяльності, так і естетично.
Звісно, у цих майстринь є свої сім’ї, багато турбот, клопотів і, напевно, обмаль вільного часу. Але вони мають талант, щиру душу і бажання ділитися красою з іншими, не дивлячись на шалену пропаганду, що ведеться у їхній державі проти України. І ось таким скарбом (НА ФОТО) ці шановні пані вкотре поділилися з учнями Вишгородської районної спеціальної ЗОШ «Надія».
Скільки захвату було у дітей та вчителів! Скільки емоцій задоволення!
Як часто цього бракує кожному з нас!
Від учнів, педагогів та батьків школи «Надія» щира вдячність небайдужим майстриням. Особлива подяка – нашій землячці Тетяні Грецькій.
Дя – ку – є – мо!