04.08.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Свято поважних людей

 

Валентина ЯКОВЕНКО
ФОТО – автор, «Вишгород»

Аби посилити увагу до потреб і проблем старшого покоління, забезпечити гідний соціальний захист ветеранів, у 2004-му році Указом Президента України був встановлений національний День ветерана, який відзначається відтоді щороку 1-го жовтня разом із Міжнародним днем людей похилого віку.
Напередодні свята у Вишгородському центрі творчості «Джерело» (директор — Наталія Кисіль) вже традиційно вітали ветеранів міста.
Вишгородський міський голова Олексій Момот зазначив, що це свято людей, які заслуговують на повагу за свій багаторічний труд, за все, що побудували для наступних поколінь, за те, як виховали і навчили своїх дітей та онуків. Тож основний орієнтир роботи міської ради і її апарату, зазначив Олексій Момот, спрямований саме на підтримку ветеранів. І при формуванні міського бюджету на 2018 рік відповідні кошти будуть спрямовані на соціальні програми.
«Для кожного з вас, – наголосив мер, – мої двері щодня відкриті. І я робитиму все можливе, аби вам допомагати».
З нагоди свята, а також за активну громадську діяльність, патріотичне виховання молоді, щире почуття любові до рідного міста він вручив подяки художньому керівнику хору «Ветеран Вишгорода» Ганні Покровській та ветеранам Павлу Баранову, Василю Олексюку, Маргариті Олабіній, Геннадію Кир’янову, Еммі Одинокіній та іншим.
Секретар міської ради Тетяна Бражнікова, вітаючи ветеранів від себе та від депутатського корпусу, висловила захоплення їхньою активністю, енергійністю й талантами і побажала залишатись завжди в строю та надихати своїм прикладом молодих.
Від імені зібрання квіти пам’яті захисникам Вітчизни поклали Валентина Безрукова та учасник бойових дій Ігор Демченко.
На завершення офіційної частини заходу весь зал виконував Гімн України – дружно, злагоджено, щиро. Тож компліментом від міського голови була пропозиція ветеранам – виконувати Гімн на початку роботи сесій.
Ветерани продовжили демонструвати свої вокальні таланти під час концерту – хор «Ветеран Вишгорода», колектив «Спадкоємці переможців» під керівництвом Ганни Покровської, соліст Юрій Паниця співали про Україну, про честь, дружбу і відданість – цінності, які завжди поза часом.