26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Юний талант із недитячими поглядами на світ

 

Вікторія ШМИГОРА
ФОТО — із архіву родини Тереннікових

Нещодавно у Буковелі відбувся дитячий міжнародний музичний фестиваль «Покоління Junior», в якому взяли участь кращі вокалісти з України, Білорусії та Казахстану.
У журі конкурсу відомі виконавці — фіналіст «Голосу країни» і переможець фестивалю «Слов’янський базар — 2017» Влад Ситник, Наталія Валевська, кубинський співак, оперний виконавець, переможець «Нової хвилі-2013» Роберто Кель Торрес; композитор, продюсер, директор Міжнародного конкурсу мистецтв «Зоряні квіти» Наталія Скопець, учасник популярної молодіжної групи «Emotion», хореограф Ян Запольських. Серед тисяч претендентів вони обрали 19 кращих, які пройшли у фінал і там змагалися за призові місця. У рамках фестивалю пройшов конкурс виконавців у двох вікових категоріях: старша — з 14 до 17 років і молодша — з 8 до 13-ти. До фіналу потрапила і 11-річна Ангеліна Тереннікова з Вишгорода. І перемогла у своїй віковій категорії.
«Це був конкурс, в якому ми особливо на перемогу не розраховували, — розповідає мама дівчинки Марина. — Хотіли виступити гідно, на рівні. Учасники були дуже сильні. Ну, а потім, звичайно, ми були дуже щасливі й раділи перемозі».
Ангеліна Тереннікова навчається в гімназії «Інтелект» — на відмінно. Захоплюється музикою, танцями, грає на фортепіано та синтезаторі, обожнює їзду верхи, займається моделінгом. Бере участь у телепроектах, виставах.
Родина у дівчинки дружна, творча і у всіх починаннях підтримує її. Ангелінка — переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів, серед яких — міжнародні фестивалі «Форум мистецтв слов’янських народів», «Світ у твоїх долонях», всеукраїнські конкурси «Гармонія душі», «Квітка надії», «Під небом Рівного», міжнародні конкурси «Зоряний Лев», «Зірочка», «Зіркафест», «TV Start», Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни», Всеукраїнський проект «Baby Star». У популярній телепрограмі «Голос. Діти» — була наймолодшою учасницею проекту, увійшла до сотні кращих співаків України, має диплом і відзнаку від каналу 1+1. Отримала дитячу премію Ukrainian Kids Awards — звання «Голос року».
Також Ангеліна неодноразово брала участь у конкурсах краси. У 2016 році отримала титул Юна Королева Країни та Міні Міс України — Всесвіт 2016.
Для дівчинки кожна перемога — це стимул розвиватися і зростати професійно. Та, попри такі успіхи, вона залишається скромною і відкритою. На її сторінці у Фейсбук — безліч репостів про допомогу важкохворим діткам. Вона щиро і зовсім не по-дитячому пропускає через себе чужу біду і прагне допомагати. Тому бере участь у благодійних концертах і проектах. І в майбутньому мріє стати ветеринаром і волонтером.