24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Успіх – у співпраці влади та громади

85

Ірина ДЕНИСЕНКО

24 вересня 2017 року у м. Ірпені відбулися урочистості з нагоди святкування 85-ї річниці утворення Київської області «Благословенна Київська земля».
У заходах взяли участь представники усіх міст та районів Київської області, які, оформивши святкові намети, представляли свої громади та демонстрували їхні досягнення.
На чолі з головою Вишгородської райдержадміністрації Вячеславом Савенком та головою районної ради Ростиславом Кириченком делегація нашого району виборола перше місце за успішну презентацію рідного краю у конкурсі-фестивалі «Гостинна Київщина».
Завдяки активній участі Лютізької сільської ради, унікальним талантам народного аматорського ансамблю «Веснянка» села Лютіж та народного аматорського хору «Співуче Полісся» Гаврилівського районного Палацу культури «Полісся» Вишгородщина була достойно та колоритно представлена на загальнообласному заході.
Голова Київської ОДА Олександр Горган привітав з ювілеєм громаду Київщини, а також Героїв України, серед яких був і почесний громадянин Вишгородського району, Герой України Семен Поташник.
Окрасою свята став концерт за участі учасників Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Яскраві діти України», започаткованого народним депутатом України Ярославом Москаленком. Вишгородцям приємно було знову чути на великій сцені свою землячку, учасницю фестивалю, юну Ангеліну Тереннікову.
Продовжилися урочистості виступом народної артистки України Тіни Кароль та святковим феєрверком.
Організатори масштабного заходу довели, що запорукою успішності рідного краю є підтримка влади та небайдужість місцевих жителів. Таке свято буде натхненням для реалізації нових завдань і планів на благо Київщини.