28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Тепло буде лише в разі відсутності заборгованості

teplo

Цей рік, за весь час роботи ВРКП «Вишгородтепломережа», став унікальним щодо рівня інвестицій з боку районної ради та райдержадміністрації: замінено теплові мережі, оснащено котельні новим насосним обладнанням, закуплено нові твердопаливні котли та інші матеріали, що набагато покращить якість та надійність теплопостачання.

Але через великі борги споживачів комунальне підприємство опинилося на грані зубожіння щодо наявності власних обігових коштів.

Так, мешканці новозбудованого житлового масиву по вул. Кургузова, 1-а заборгували за раніше отримане тепло 1,3 млн грн. А обслуговуюче  підприємство  «Комфорт-Майстер» ігнорує підготовку власних житлових будинків до опалювального сезону. Мовляв, у вас, шановні тепловики, укладені прямі договори із мешканцями квартир, тому ми, зі свого боку, нічого робити в будинках не повинні.

Складається враження, що «Комфорт-Майстер» ніколи не обслуговував будинки і не розуміє, яке велике значення для якісного опалення осель має стан саме внутрішньобудинкових теплових мереж та обладнання.

Теплопостачальне підприємство вкотре звертається до всіх споживачів з проханням — погасити всі борги, щоб вчасно отримати газ та розпочати опалювальний сезон.

Уже минув той час, коли НАК «Нафтогаз України» здійснював газопостачання в борг. Сьогодні, якщо у підприємства теплокомуненерго є борги, то йому газ у новому опалювальному сезоні не відпускається.

Крім того, нікого з учасників «газового ринку» не хвилює, чому теплопостачальне підприємство невчасно підготувалося до зими чи не зуміло виплатити зарплату людям. Майже всі кошти, які надходять на рахунок, автоматично списуються на користь НАК «Нафтогаз України».

Тому ще раз наголошуємо: тепло до житлових будинків буде подаватися лише в разі відсутності заборгованості.

Споживачам, у яких не вистачає коштів на оплату за тепло, необхідно оформити субсидію.