09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Місто готується до улюбленого свята

До відзначення 1071-ї річниці з дня народження Вишгорода залишилося два тижні. Тому саме на комунальний сектор міського господарства сьогодні припадає найбільше навантаження, адже місто має причепуритися до свята. Які саме роботи виконано в останні тижні, редакція попросила прокоментувати міського голову Олексія Момота:

– Як ви бачили, в місті вже діють так звані «безпечні переходи», де встановлено додаткове освітлення, дорожні знаки, нанесено біло-червону дорожню розмітку. Найближчим часом з’явиться ще п’ять подібних переходів.
Нещодавно на прохання мешканців ми встановили у двориках будинку № 2 та між будинками №№ 3-а і 3-б вул. Дніпровської два тенісні столи. 

Продовжуються роботи із влаштування скверу між будинками №№ 8, 12 по вул. Набережній. До Дня міста його буде введено в експлуатацію. Інший ударний об’єкт – футбольне поле по вул. Дніпровській, 7 – теж має бути зданий до свята.

Тривають роботи і з благоустрою території центрального цвинтаря: укладено тверде покриття на верхню частину кладовища, а на Алеї слави з’явиться дорожня бруківка у біло-червоно-чорних кольорах у вигляді українського орнаменту. Цим ми хочемо віддати належну шану тим, хто загинув, захищаючи цілісність і незалежність України.
Вже завершено дорожні роботи на проїзді між вул. Шолуденка і Дніпровською. Там з’явилося не лише нове дорожнє полотно, але й тротуари для безпечного руху пішоходів.
Для багатьох жителів вул. Межигірського Спаса нове дорожнє покриття до гаражів стало приємною несподіванкою. Скажу відверто: коли ми відсипали по вулиці перший щебеневий шар, ніхто не вірив, що незабаром з’явиться і асфальт. І ось факт у наявності. Триває реконструкція прибудинкової території по вул. Симоненка, 1-а і 1-б. Там з’явиться нове асфальтове покриття, додаткові місця для паркування машин. Роботи плануємо завершити протягом 2-3 тижнів.
Не менш важливими є роботи з ремонту покрівель. Нещодавно ми завершили їх на будинку № 7 по вул. Дніпровській та будинку № 7 по вул. Шкільній.
Враховуючи наближення осінньої негоди, ми продовжуємо очищати ливневу каналізацію від багаторічного мулу і сміття. Ось, скажімо, наш підрядник «Гідросервіс» виконав роботи на прибудинковій території по проспекту Шевченка, 2-г і 2-д. Тут була велика проблема з підтопленням і знайти 40 тис. грн ОСББ – не по кишені. Ми вирішили це питання, і сподіваюся, що тепер тут буде зручно ходити людям навіть після зливи.

З цього приводу хочу звернутися і до наших двірників, щоб вони охайніше замітали біля ливневих решіток і не допускали туди падіння недопалків та дрібного сміття.
Насамкінець ще про один перспективний проект. Є задум спорудити на набережній, на Співочому полі, стаціонарну концертну сцену: сучасну і оригінальну, яка б гармонійно вписалася у навколишній ландшафт. Ми побували на місці з архітекторами і проектантами, визначилися і доручили їм працювати над проектом. Коли він буде на виході, то неодмінно ознайомимо з ним вишгородців: нехай вносять пропозиції і побажання, бо це суспільний об’ єкт на особливому місці.