24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Українці в Італії

Іван КАРПИНА,
заступник директора Вишгородської РК ДЮСШ
ФОТО – архів Геннадія ЖДАНОВА

Вперше в історії Вишгородської районної КДЮСШ вихованець і тренер відділення плавання були запрошені на спортивний тренувальний збір в місто Остіа (Італія), в найпрестижніший клуб світу «Енергостандарт». Збори проводилися з 7-го по 27 серпня ц. р.
До інтернаціонального клубу «Енергостандарт» запрошують кращих із кращих спортсменів національних збірних країн світу. Кожен юний плавець мріє потрапити туди! І як же всіх нас переповнює гордість за нашого вихованця Ростислава Крижанівського та його досвідченого тренера Геннадія Жданова, яким це вдалося. Це справді велика перемога!
У тренувальному зборі взяли участь близько 40 спортсменів, члени збірних своїх країн. З української сторони – заслужені тренери Надія Артюх та Костянтин Карташов. Серед їхніх вихованців – майстри спорту міжнародного класу, рекордсмени України, призери чемпіонатів Європи та світу. Але всі ми з хвилюванням спостерігали за нашим Ростиславом Крижанівським 2004 р. н., який у своєму юному віці встановив рекорд України, став багаторазовим чемпіоном України та виконав норматив майстра спорту! Звісно ж, у цих результатах – величезна заслуга його досвідченого та, без перебільшення, унікального тренера Геннадія Жданова.
Геннадій Альбертович відзначив європейський рівень тренувань, цікаву методику різних тренувальних вправ на суші та на воді, які в подальшому застосовуватиме у своїй роботі.
Наш тренер та його вихованець гідно представили регіон та нашу країну, показавши високі результати. У боротьбі з найіменитішими брасистами світу Ростислав на одному із запливів поступився лише 17-річному спортсмену, і у свої 12 років був кращим за інших 15-17-річних, швидшим за іменитого українського спортсмена, вихованця харківського «Спартака», багаторазового чемпіона і рекордсмена України Максима Голубничого. Тож у підсумку наш земляк посів почесне друге місце!
Для Ростислава Крижанівського це перший міжнародний збір і перший міжнародний старт. Побажаємо йому та його тренеру легкої води та подальших яскравих перемог. Сподіваємось, що на наступний збір елітного клубу «Енергостандарт» Геннадій Жданов вирушить не тільки з Ростиславом Крижанівським, а й з іншими вихованцями Вишгородської районної КДЮСШ!