28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Наші гімнастки на березі Чорного моря

Батьківський комітет відділення художньої гімнастики Вишгородської КДЮСШ

Яким було літо-2017 для гімнасток Вишгородської КДЮСШ? Яскравим та незабутнім! 
Приємною несподіванкою для них стали путівки до дитячого спортивно-оздоровчого табору «Бригантина», що  на березі Чорного моря у с. Коблеве. 
Табір створив усі умови для 15 гімнасток та їхніх тренерів Людмили Вологдіної та Анастасієї Кононенко. Головний пріоритет для справжніх спортсменів – можливість повноцінно тренуватись, що прекрасно вдалося нашим гімнасткам! Але про відпочинок вони не забували: запальні дискотеки, конкурси і творчі концерти дали можливість гімнасткам з Вишгорода показати свою майстерність, граційність та  красу. Саме наша Катерина Злепко стала Міні Міс «Бригантина», а Кіра Тавгазова перемогла у номінації міс «Чарівність» .
Команда гімнасток була дружною та організованою, за що і отримала нагороду від директора табору – диплом за перемогу у номінації «Відповідальна команда» молодіжного руху «Бригантина, вперед!».
До Вишгорода юні гімнастки повернулись сповнені  позитивних вражень, досвіду життя у таборі та з новими силами перед стартом спортивного сезону! До речі, він розпочнеться вже у вересні, тому ми дуже чекаємо на вболівальників. 
За такий цінний і спортивний відпочинок тренери, батьки та діти дуже вдячні Вишгородській міській раді, меру міста Олексію Момоту, секретарю ради, депутату Тетяні Бражніковій та спеціалісту організаційного відділу Катерині Боднарчук!