26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Доходи дозволили внести зміни до бюджету

sesiya

Влас. інф.

30 серпня відбулася чергова ХXVIIІ сесія Вишгородської міської ради. До порядку денного було внесено більше п’ятидесяти питань.
У ході роботи депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за шість місяців поточного року та внесли зміни до міських програм розвитку на 2017 рік. Так, враховуючи велику кількість звернень вишгородців по матеріальну допомогу, було вирішено збільшити видатки на цю статтю на 400 тис. грн.
Також сесія спрямувала 200 тис. грн на поточний ремонт двох приміщень у яслах-садку «Чебурашка». Отримав кошти у сумі 735 тис. грн і ДНЗ «Золотий ключик» — для проведення капітального ремонту шести майданчиків.
За співфінансування з Київською обласною радою по реконструкції та ремонту міських об’єктів інфраструктури область надала 1 210 290 грн на капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць на масиві «Дніпро».
Депутати затвердили і дату відзначення Дня міста. При прийнятті рішення був врахований минулорічний позитивний досвід вересневого святкування, сприятливі погодні умови, завершення відпускної кампанії та літніх канікул у дітей. Отже, найбільше міське свято відтепер відбуватиметься останньої суботи вересня.