09.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Вчора раки були по три і проїзд — по сім. А сьогодні…

397

Повзучі ціни, мов ракова пухлина, все більше охоплюють широкий загал українців. Немає жодного виду товарів, продуктів, послуг, щоб не скочила ціна. Не став винятком і проїзд у пасажирському транспорті.
З першого вересня проїзд на маршруті № 397 «Вишгород-Київ» (ст. Метро «Героїв Дніпра») зріс на одну гривню і тепер становить 8 гривень.
Редакція звернулася до директора ТОВ «Авто-Лайн» Олександра Балуєва прокоментувати цей факт:
— ТОВ «Авто-Лайн» тримав майже три роки ціну на проїзд непорушною. Вже давно оплата на маршруті № 398 «Вишгород-Київ» (площа Т. Шевченка) сягнула з 7 до 8 гривень, а ми трималися. На сьогодні у Київській області абсолютно всі перевізники підняли оплату. Подібне відбулося і в Києві: метрополітен, наземний авто- і електротранспорт.
Через великі збитки і ми змушені йти цим шляхом. Наприклад, якщо донедавна одне колесо до автобуса коштувало 4-5 тис. грн, то тепер — 6 000. Так і з паливно-мастильними матеріалами. Ми єдині, хто возить пільгову категорію населення, а держава не поспішає компенсувати збитки. Нелегальні перевізники цього не роблять, податки не сплачують. Знаю, що вишгородці не у захваті від цієї новини, але це не наша забаганка і не бажання нагріти руки на пасажирах. Це — від безвиході. Розрулювати ситуацію може лише вища влада, на що і сподіваємося.