05.02.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Прибудованих шалманів не буде

vykonkom 

Влас. інф.

17 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради. Насамперед, присутні розглянули заяви громадян із житлових питань. Наступний блок питань стосувався теми опікунства: надання дозволів на укладання договорів дарування, купівлі/продажу.
Серед інших дитячих питань було й обговорення про доцільність позбавлення батьківських прав. Члени виконкому затвердили списки дітей, які зареєстровані через систему електронної реєстрації, для вступу до міських дошкільних навчальних закладів із вересня поточного року.
У ході засідання були також розглянуті питання житлово-комунального напрямку. Зокрема, йшлося про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг, надання дозволів на розміщення рекламних засобів, затвердження договорів оренди нежитлових приміщень. Надали дозвіл на приватизацію житла в гуртожитку, погодили місця розташування тимчасових споруд. Було прийнято рішення про демонтаж самовільно влаштованих бетонних конструкцій під майбутній балкон по вул. Б. Хмельницького, 4.
Члени виконкому також надали дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво автомобільної дороги від пр-кту Шевченка до новобудови на місці довгобуду під ПТУ.
Було задоволено звернення ініціативної групи, яка має намір провести благоустрій по облаштуванню спортивного і дитячого майданчиків за масивом «Ярославичі». Наприкінець члени виконкому розглянули проекти технічних умов на приєднання до систем водопостачання, водовідведення, системи ливневої каналізації, приєднання до мереж зовнішнього освітлення новозбудованих житлових будинків.