28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Пророцтво катастроф — вишгородський череп

cherep

Вадим ПЕРЕГУДА,
провідний науковий співробітник ВІКЗ

Його називають «Патріархом усіх киян». Знайдений на глибині понад 15 метрів, при проведенні робіт з поглиблення русла ріки Дніпро у 1965 році, він дійсно міг бути прапращуром мільйонів українців і не тільки. Саме цій знахідці присвятила наукову доповідь зав. відділом біоархеології при Інституті археології НАН України, канд. іст. наук Інна Дмитрівна Потєхіна під час 17-ї науково-практичної конференції з нагоди Дня пам’яті Ярослава Мудрого 25-27 травня 2011 року.
Черепну кришку датували у Оксфорді (Великобританія). Висновок учених був однозначний — приблизно X тисячоліття до Різдва Христового. Великий біблійний потоп, катастрофи внаслідок падіння метеоритів (озера Опєчінь на Оболоні тощо), стрімке танення льодовика і раптова загибель мамонтів у межиріччі Десни — Дніпра — це все могли бачити його очниці! Це єдиний череп людини такого поважного віку, знайдений у радіусі понад 1000 кілометрів у центральній частині України! Вузьколиций, середземноморського європеоїдного виду, що належав чоловікові 40-45 років. Досить поважний вік для людини тих часів! Уже тоді пращури українців були європейцями, і це не може не вражати.
Аномальна спека, локальні катастрофи, грізні пророцтва стосовно кінця Світу на серпень 2017 року. Що, знову прояви інформаційно-гібридної війни? Матрона Московська, Матушка Аліпія, пророчиця Ванга тощо і чітко визначена дата — 19 серпня 2017 року. Деякі стверджують, що III Світова війна вже давно розпочалася…
Вишгородський історико-культурний заповідник запрошує всіх охочих на унікальну екскурсію-круглий стіл «Людство. Шляхами катастроф». Ні, ніхто крім Бога не може знати чіткої дати — коли саме це станеться. Але найбільша катастрофа в Україні — це справжня трагедія у сфері культури і духовності.
Поспішайте, всього за добровільне пожертвування Ви зможете не тільки піднятися на унікальну Ольжину гору та Гору Любові, Зуб-гору, побачити і вклонитися найбільшій Святині усього православного світу — Іконі Володимирської (Вишгородської) Божої Матері, почути унікальну екскурсію про вишгородські катастрофи. Ви зможете побачити найунікальнішу знахідку України — череп «Патріарха усіх киян» — мовчазного свідка катастроф минулого.
Підтримати вітчизняну культуру та її дослідників — добра і відповідальна справа. Як кажуть люди: «Тут уже не до піару — ми стоїмо на межі!». Час робити власний вибір, покаятися і змиритися — поки не пізно. Зроби цей вибір сьогодні!
Контактний тел: (067) 900 57 32, Вадим ПЕРЕГУДА