29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Змагання на «Кубок SMILEPARK» відбулись. Попереду – День відкритих дверей: змагання, навчання та майстер-клас!

Олександр ТЕРНОВИЙ
ФОТО — архів Смайлпарку

30 липня ц. р. відбулися змагання з пляжного волейболу серед змішаних команд на «Кубок SMILEPARK». На території Смайлпарку (м. Вишгород) вони проводилися вперше, але керівнику проекту Юрію Тебенку в досить короткий строк вдалося облаштувати два ігрові майданчики та зону відпочинку для спортсменів.
Учасники змагань – представники м. Києва, м. Вишгорода, м. Житомира, м. Тетієва, с. Нових Петрівець, Немішаєвого, Бородянки, Бортничів. Ігри були цікаві та насичені емоціями, тому привертали увагу багатьох людей. Не було конкурентів у Якова Янішевського (він входить до п’ятірки кращих волейболістів України) та Вероніки Наумець (м. Київ). Вони пройшли весь турнір без поразок (лише парам з Вишгорода та Києва вдалось «вигризти» по одній партії). Тож у Якова та Вероніки – заслужене 1 місце.
Друге – посіла пара Олександр Шаран/Маша Рубець (м. Київ). Маша самовіддано намагалась дістати кожен м’яч та боролась за кожне очко в партії. Вишгородці Олександр Терновий/Ірина Панова трохи недооцінили таку самовідданість, тому поступились у трьох партіях та в загальному підсумку посіли 3-є місце.
У бронзовому фіналі вони зустрілися з Романом Пазухіним/Галиною Клімовою. Останнім трішки не вистачило сил та натхнення: почали досить непогано – 10:4, але згодом втратили перевагу і програли в двох партіях – 18:21, 16:21.
Фінальна четвірка отримала призи від Смайлпарку — сертифікати на катання на вейкборді, призери – медалі, переможець — І-ий «Кубок SMILEPARK» серед змішаних пар.
Також хочеться відзначити наймолодших гравців турніру — Артема Перегона, який виступив зі своєю мамою, та Лізу Овчіннікову, що грала зі своїм наставником.
Змагання не відбулися б на такому високому рівні, якби не підтримка Вишгородського міського голови Олексія Момота, який постійно приділяє увагу розвитку фізичної культури і спорту, підтримує спортсменів та ініціаторів здорового способу життя.

 

12 серпня 2017 р. на території Смайлпарку — День відкритих дверей. У рамках заходу заплановано одразу три змагання з пляжного волейболу в різних категоріях:
— чоловічі (районні);
— жіночі (районні);
— відкриті змагання у форматі «Дружна сім’я», в яких зможуть взяти участь всі охочі; формат довільний: у команді допускаються одна або дві дитини віком до 14 років (2003 р. н. та молодші) та їхні батьки або інші дорослі. Одночасно на майданчику може бути від двох (одна дитина + один дорослий) до чотирьох учасників (дві дитини + двоє дорослих). Можна втрьох у різних комбінаціях.
Участь у змаганнях — безкоштовна.
Серед призів: цінні призи, нагородна атрибутика та сертифікати від Смайлпарку.
Формуйте команди та беріть участь!
У День відкритих дверей на всіх охочих чекає унікальний майстер-клас із вейкбордингу від голови федерації екстремальних видів спорту України, керівника проекту «Смайлпарк» Юрія Тебенка.
Цього дня рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» проведуть пізнавальні вікторини, конкурси та змагання із поводження на воді та допомоги потопаючим.
На спортсменів і всіх гостей Смайлпарку чекає смачне пригощання.
Стежте за анонсами у групі «Смайлпарк» у мережі фейсбук.