28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

У розпалі — асфальтування, заміна вікон та ремонти покрівель

Влас. інф.
ФОТО – Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

За останню декаду липня на теренах комунального господарства міста було виконано низку важливих робіт.
Так, на прохання мешканців вул. Симоненка, біля будинків №№ 7, 8 були встановлені «лежачі поліцейські» з відповідними попереджуючими знаками про зниження швидкості автотранспорту. Таким чином комунальники подбали про безпечний рух дітей до ЗОШ № 3. А взагалі в ці дні по місту буде встановлено 50 нових сучасних дорожніх знаків, кожен з яких коштує від 300 до 500 гривень.
Сприятлива погода дозволила шляховикам продовжити роботи на проїжджій частині вул. Піщаної. Практично завершено відсипку асфальтно-щебеневої крихти на грунтову частину вулиці і таким чином підготовлено її до подальшого асфальтування. Подібні зміни сталися і на сусідній вулиці Володимира Мономаха.
Згідно з міською програмою «Теплий під’їзд», продовжувалися роботи по заміні старих вікон у під’їздах будинку № 12 по вул. Грушевського і проспекту Шевченка, 9. До речі, в останньому майстрів чекали неприємні нюанси.
— Коли почали демонтувати старі рами, — розповів заступник міського голови Ігор Свистун, — почала сипатися великими шматками штукатурка. Це перший випадок із 40 будинків, де міняли вікна, що була така низька якість оздоблювальних робіт. Тому довелося вносити корективи у кошторис і виділяти на сесії додаткові кошти на ремонт під’їздів.
На фінішну пряму вийшли будівельники по ремонту дахів по вул. Грушевського, 8 та вул. Симоненка, 4-а. На останньому з них — знову неприємний сюрприз. Свого часу в некеровані 90-ті роки забудовник розробив неправильний проект кухонної вентиляції з квартир. Пар по каналах підіймався в акурат на горище, де й утворювався парниковий ефект. А звідси — у квартирах з’являвся грибок, всіляка пліснява. Тому довелося терміново виправляти недбалість будівельників 90-х років, монтувати відповідні отвори.
За цей період приємно змінилася й прибудинкова територія по вул. Шолуденка, 5: укладено нові тротуари, заасфальтовано подвір’я, вже розпочинаються підготовчі роботи із благоустрою біля будинку № 3 по вул. Шолуденка та проїзду з неї до вул. Дніпровської.
Як уже помітили вишгородці, триває масштабна реконструкція бігових доріжок на міському стадіоні «Енергетик». У планах будівельників — відсипати доріжки рівномірним шаром асфальтно-щебеневої суміші. Це буде основа для майбутнього спеціального покриття для бігу.
А наймасштабнішою комунальною будовою останніх тижнів було відкриття дитячого скверу на розі вул. Шолуденка і пр-кту І. Мазепи. Але про це — у наступному номері.