26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Доходи бюджету дозволили збільшити видатки

budget

Влас. інф.

26 червня відбулася чергова 27 сесія Вишгородської міської ради VII скликання.
Передусім, депутати заслухали звіт начальника фінансово-бухгалтерського відділу Ігоря Мирієвського про виконання міського бюджету за три місяці поточного року і затвердили його доходи, видатки та їх розподіл. Також були внесені зміни до бюджету, зокрема, спрямовано 100 тис. грн на благоустрій міського цвинтаря, зокрема — на упорядкування Алеї Слави.
Депутати відгукнулися і на прохання оркестру-студії «Водограй» виділити 34 тис. грн на заміну дверей та встановлення сигналізації, на ремонт груп у ДНЗ «Чебурашка» в сумі 200 000 грн, ремонт приміщень Центру творчості «Джерело» — 220 000 грн, кожному з чотирьох дитячих садочків було спрямовано від 40 до 80 тис. грн на придбання матеріалів, обладнання та інвентаря.

Не залишили депутати поза увагою й потреби КП «Благоустрій-Вишгород». Його підтримали щодо додаткової закупівлі річкового піску та промислової солі, видатків на послуги з водопостачання для поливу, встановлення лічильників тепла. Рівно 240 000 грн депутати виділили на обстеження технічного стану будинку № 8 по вул. Набережній, будинку № 11-а по вул. Кургузова. Для часткового переобладнання приміщення їдальні у навчальний клас Технічний ліцей отримав кошти у сумі 215 000 грн, а ДНЗ «Сонечко» — 180 000 грн для закупівлі побутової техніки для кухні та пральні й проведення капітального ремонту.

На цьому пленарному засіданні було заслухано звіти про роботу комунальних підприємств за І півріччя 2017 року. Попередньо перед сесією комісія з питань комунального господарства та благоустрою міста заслухала керівників по фінансовій частині. Говорили про досягнення і проблеми, тому у великій залі засідань зайвих питань у депутатів не виникало. Роботу комунальних підприємств визнано задовільною. На наступній сесії буде продовжено заслуховування звітів інших комунальних підприємств.
Було також затверджено зміни до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для проведення підприємницької діяльності у місті. Зокрема, до схеми були додані місця по вул. Кургузова, 1-а (житловий масив «Ярославичі») та по вул. Набережній (до перехрестя з вул. Київською). Контроль за виконанням цього рішення було покладено на постійні комісії, зокрема з питань стратегії розвитку міста, будівництва, транспорту та зв’язку, комісію з питань комунального господарства, комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.