28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

ПЛАНОВІ відключення ліній електропостачання на Вишгородщині.

Так, сьогодні, 02 серпня «без світла» будуть мешканці вул. Л.Українки у селі Гаврилівка, там проводитимуть капітальний ремонт з 8 до 21 год.

Також з 02 по 04 серпня, включно, на базі відпочинку “Гористе” та яхт-клубі без благ цивілізації відпочиваючі залишаться через планову чистку траси та повітряної лінії.

03 серпня, у четвер, починається плановий капітальний ремонт у селі Н.Дубечня (вул..Миру і вул..Дубова) та смт.Димері (вул. Пономарьова, Разіна, Чапаєва). 
І якщо у смт.Димері (вул. Пономарьова, Разіна, Чапаєва) ремонт, згідно з графіком, мають закінчити до 05 серпня, то у Н.Дубечня (вул..Миру і вул..Дубова) ремонтні роботи триватимуть до 07 серпня а на наступний день, 08 серпня, відключать від електропостачання все село, там планують чистку траси та повітряної лінії.

07 серпня, у понеділок, радимо жителям с. Пірнове планувати свій день з урахуванням відсутності електропостачання з 8 – 17 год.

Також ремонт і заміну елементів мережі проводитимуть у с. Лісовичі (по вул. Садовій, 40 р Перемоги, Молодіжній), ремонт на вказаній ділянці планують проводити і протягом наступного дня.

08 серпня, у вівторок у с.Дмитрівка (по вул..Льва Рафаїла Фраймовича) з 8 до 21 год буде відключене електропостачання.

А в с.Новосілки запасатися свічками радимо всім мешканцям, через планову чистку траси та повітряної лінії відсутнім електропостачання буде до 17 год. 

Слідкуйте за повідомленнями на сайті Київобленерго

Джерело: ВиШРадіо